Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegbárba milyen ruhát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbárba milyen ruhát érdemes felvenni? Hogy érdemes elkezdeni egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdések de nekem ez lenne az abszolút első alkalom hogy a saját nememnél kezdeményezzek, és teljesen ötlettelen vagyok. Az egyalkalmas kalandok egyáltalán nem érdekelnek, hosszabb távra szeretnék párt találni. 19 éves lány vagyok.

2022. jan. 30. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad! Főleg ha kapcsolat a cél (ehhez mondjuk nem biztos, hogy egy melegbár a legjobb hely). Szóval bármit, amit egy buliba vennél fel.
2022. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami tetszik, ami a te stílusod. Ha önmagad vagy, akkor nem színészkedsz.
2022. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tervezem magam másnak adni, felvágózni vagy bármi csak nem tudom hogy kénne kezdeményezni. Nem nagyon banális azzal kezdeni hogy kit keresel?
2022. jan. 30. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak elég alkalmizós szaga lenne igazad van.


Szia, milyen ez a hely? Te már többször voltál itt? Jó a ruhád, hol vetted?

2022. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként voltam ugyan így, ha gondolod elmesélem hogy csináltam :)
2022. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem iszunk egy ....? Ha igen, akkor oké, ha nem akkor rendben, bocsi, jó mulatást.

Beszélgetsz vele, aztán kiderül. Elmondod neki, hogy elöször vagy itt, és nincs senkid, ismerkedni jöttél, hátha rád akad a szerelem. A többi meg adja magát majd.

2022. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2022. jan. 31. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!