Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gyenge szexuális teljesítménny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyenge szexuális teljesítménnyel jobban járok, ha átállok a passzív oldalra?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindig heterónak tartottam magam, nagyon izgatnak és tetszenek a nők, és nővel tudom elképzelni az életem. De gyakran fantáziaszinten férfiakra is feltudok izgulni, pl mindig is tetszett a pénisz látványa.

És az egész gond onnan adódik, hogy mióta magamat tudom, korai magömlésben szenvedek, és merevedési gondjaim is vannak mostmár. Sok kudarcot vallottam szexben, és úgy érzem, nem tudom megadni egy nőnek azt, amire vágyik, bármennyire is erőlködök. Ilyen módon tényleg a passzív oldalon lenne a helyem, hogy valaki megrakjon? Még sosem sikerült magamnak izgatnom a fenekem, hiába próbáltam, de már elgondolkoztam rajta.

Ja és légyszi ne ilyen válaszokat, hogy majd ti kipróbáljátok velem, meg hasonlók. Köszi. 25f



2022. febr. 25. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetero biztos nem vagy ha ilyen gondolataid vannak. Minimum biszex. Merevedési gondokra meg korai magömlés miatt elkell mennni kivizsgálásra, illetve akár pszichológushoz ha nem találnak betegséget.
2022. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértőbb, türelmesebb partner, pszichológus. Soksoksok nyílt kommunikáció a pároddal. Ez simán lehet a felhalmozódott negativ élmények hozadéka amit kizárólag türelemmel és önismerettel tudsz megoldani.
2022. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Urológus talán vagy inkább a te esetedben mentális szakértő lenne a megoldás.
2022. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy haverom, nős, aki így járt mint te.

Kipróbálta a passzív oldalt és bejött neki, minden téren.

Elvált és már csak passzív és fix barátja van.

2022. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ezek. És biztos vagyunk páran igy. Szóval ha aktívnak érzed magad, nem a teljesítmény miatt kell passzívnak lenned. Így biztos nem élveznéd ha emiatt lennél "passzív" :)
2022. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként Én uni passzív vagyok. vagyok. Néha megdugnak. Na szóval beszélgettem egy nős pasival, akinek az a gondja mint neked. Túl hamar elélvez. Emiatt a nejével nem gyakran szexelnek nem mer kezdeményezni mert tudja mi lesz a neje nemtetszését mutatja ki. Kicsit gátlásos lett. Én mondtam neki, hogy nekem nem gond ha hamar elélvez nem fogom szóvá tenni. A lényeg az, engedje el magát nem akarjon görcsösen megfelelni, minden szorongás nélkül tegye. Találkoztunk és valóban gyorsan elélvezett. Annyira hamar, hogy szinte alig rakta be nekem. már el is élvezett. Gyorsan ki is húzta és úgy tünt gyorsan elakar szaladni mert szégyelte magát. De megfogtam a combjait és mondtam ne tegye. Élvezze a helyzetet. Majd mikor megnyugodott akkor engedtem el. Megnyugtattam, hogy én is élveztem hogy megdugott, mert nekem az a fontos, hogy megkapja gyönyört anélkül, lelkei problémát csinálna ebből. Elköszöntünk egymástól és haza ment. Egy, másfél hét múlva írt, hogy szeretné újra megpróbálni. Beleegyeztem és most már nem volt olyan gyors. igaz nem félórát tartott kb. két perc, de tovább mint az első. Ezt megismételtük még néhányszor. Most tartunk a hatodik együttlétnél- és már nem ritka- amikor öt hat perc után élvez el. Azóta is néha megkeres , hogy szeretne megdugni A lényeg ha van egy türelmes megértő partnered akkor te is tovább bírnád szerintem. kicsit hosszúra sikerült.
2022. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!