Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon extrém és rossz elképze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon extrém és rossz elképzelés vagy nincs vele gáz, ha egy alacsony vékonyabb passzívként mondjuk egy testesebb, nagyobb termetű aktív férfival szeretnék szexelni és elsőnek elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egy haverom szerint nincs esélyem ilyen alacsonyan és vékonyan egy olyan magasabb és nagyobb férfival szexelni mert nem tetszenék nekik


Szerintetek se próbálkozzam? engedjem el és keressek a korosztályomban és testalkatomban partner szexre?



2022. febr. 24. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen srácot keresek két méteresen :)
2022. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kaptál már sok privátot, testes idősebbektől :)
2022. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még csak két privát érkezett :/
2022. febr. 24. 18:16
 4/6 anonim válasza:
75%
Közel 190 magas vagyok és 105 kiló és nekem az alacsonyabb ,kisebb termetű nők az ideáljaim..szóval a remény nem vész el ,nyugi :)
2022. febr. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül lehet ilyen párod, ha találsz, különben te leszel a párja és nem zok, akik kritizálnak. Kívánom, hogy talál olyat, amelyik a legjobb neked.
2022. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond. Én is nagydarab medve vagyok...

Volt pàr alacsony vékony fiúm. Sok ilyen sràcnak bejönnek a nagy macik. Működik a kapcsolat is. Ne aggódj. Csak bàtran

ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!