Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csak részegen érdekel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak részegen érdekel a saját nemem, az már biszexualitás?

Figyelt kérdés
Évek óta így van, ilyenkor veszem észre csak igazán a saját nemem, de csóknál, kis tapinál, egymáshoz bújásnál sosem történt több. Ezekre olyankor nagyon vágyom, szexre még sosem került sor, illetve ez már olyan dolog, hogy valószínűleg nem lenne ellenemre, de biztosan nem kezdeményeznék. Ahogy kijózanodom, mintha mi sem történt volna, sosem gondolok arra hogy a saját nememmel bármit kezdenék, nem nézem meg. Nem is igazán jut eszembe és teljes mértékben kielégít az ellenkező nem.

2022. márc. 10. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ittasan jöttem rá hogy a saját nemem is vonz
2022. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
A biszexualitás nem egy statikus állapot. Te enyhén vagy biszex, a mindennapjaidat nem befolyásolja.
2022. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az!
2022. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy? Amúgy igen, ez már biszexualitás, az alkohol kihozza az emberből az igazi énjét.
2022. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hat en is egyszer reszegen jöttem ra hogy be indit a sajat nememmel is a dolog. azota nagyon vagyom ra :)
2022. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2022. márc. 11. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta tudom csak ha kiverem máshogy látom. Jó lenne egy srác aki tuti benne lenne Pesten...
2022. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem józanul is érdekel a saját nemem:P Csak sajnos most épp nincs senkim,még kalandra sem.. 28L
2022. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!