Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kihatott-e a felnőttkorodra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihatott-e a felnőttkorodra gyerekkori szexuális játék azonos neművel?

Figyelt kérdés

Pl. ha gyerekkorodban veled azonos nemű gyerekkel játszottál olyat, hogy egymásnak megmutattátok vagy megérintettétek, ill. doktoros vagy egyéb játék.

Van-e kihatással a nemi orientációdra ez, pl. visszavezeted-e oda, hogy most meleg vagy, biszex vagy leszbi?



2022. márc. 12. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben kihatott
Elég erősen kihatott
Volt szerepe, de nem annyira jelentős
Egyáltalán nem hatott ki
49 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában és kis iskolás koromban is szájon csókolt egy lány, biszex vagyok, de szerintem nem ez játszik benne szerepet.
2022. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 StevenUp ***** válasza:
92%

Max annyiban hogy az általános iskolai testnevelés tanárom miden második hónapban eröltette a birkózást éveken keresztül. Valahol ott megundorodtam attól hogy más pasikat fizikálisan kézfogáson kívül is megérintsem.


Mármint az erős túlzás hogy megundorodtam, mert előtte sem nagyon akartam, csak akkor még elhittem hogy ez ennek a sportnak a velejároja. Csak nem örültem neki hogy nekem is kellet. Aztán ahogy eröltették ez az érzés erősödött bennem és abszolút semmi semmi érzelem nem mozdul meg bennem az undoron kívül ha két pasit kellene néznem ahogy fogdossák egymást.


Szóval rossz homoszexuális, rossz biszexuális rossz orvos és minden olyan dologban/foglalkozásban rossz vagyok és lennék ahol fizikai érintkezés szükséges velem azonos neművel.

2022. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Volt aki azt akarta h nezegessuk melyikunknek szőrös mar(10-11 éves voltam)


Volt csaj aki belém volt szerelmes meg olelgetett hozzám érintette a ...ját stb(13 voltam)


Volt aki meg akart csókolni (20 voltam)


Ezek ellenére mai napig is inkább rivalizácio nekem egy masik nő es nem tudnám sehogy "szeretni". Örülök ha legalább egyaltalán lánybnőim is vannak. De azok se bnők mert a pasimra nyomulnának.


En egyszeruen rühellem a saját nemem.

2022. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban - lány létemre - nagyon szerettem fiúként hátszani. Fiú figurákkal "babázni", barátnőmmel játszott tündérmesés játékban én voltam a herceg, ilyesmi.


Továbbra is cisz nő vagyok, ha nem is épp a legnőiesebb :D

(Nőnek érzem magam, csak nem sminkelek, póló+farmerben járok, ilyesmi)

2022. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen a válasz
2022. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös, kifejtenéd? Mi történt és hogyan hatott ki?
2022. márc. 12. 14:36
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer meglestem a szüleimet szex közben. Akkoriban kicsi voltam még és nem igazán tudtam hogy mi történik, csak hogy valami olyan amit titokban kell tartani, hiszen be volt csukva az ajtó, takaró alatt csinálták... Óvodában egy eldugott helyen persze ruhában leutánoztam egy barátnőmmel, egy időben sokat csináltuk, mivel jó érzés volt, még ha nem is értettem. Szerencsére nem buktunk le de aztán teljesen elfelejtettem a dolgot. Kamaszkoromban viszont nagyon érdekelt a szex egy másik lánnyal, gyakran eszembe jutott ez a régi kis történet de tagadtam magamban,azt gondoltam biztosan csak egy kamaszkori hülyeség vagy ilyesmi. Leszbikus vagyok.
2022. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Tehát akkor a heteró szüleid miatt lettél leszbikus.
2022. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva gondolod kérdező!

Akkor már megvan az ember orientációja nagyrészt.Pl én majdnem 100%-ban leszbikus vagyok, nők vonzanak igazán, beléjük tudok szerelmes lenni, de, ha nagyon kielégületlen vagyok kívánom a szexet pasival néha gondolati szinten.Na most orvososat lányokkal szerettem játszani 5-6 évesen is."Izgatott".Általában a másik "szült", én meg segédkeztem, és ez "izgató" volt.Valami izgalmat tényleg éreztem már akkor,persze nem szexuális vágyat még.

2022. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolok semmit, csak kérdeztem. :)
2022. márc. 13. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!