Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kihatott-e a felnőttkorodra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihatott-e a felnőttkorodra gyerekkori szexuális játék azonos neművel?

Figyelt kérdés

Pl. ha gyerekkorodban veled azonos nemű gyerekkel játszottál olyat, hogy egymásnak megmutattátok vagy megérintettétek, ill. doktoros vagy egyéb játék.

Van-e kihatással a nemi orientációdra ez, pl. visszavezeted-e oda, hogy most meleg vagy, biszex vagy leszbi?



2022. márc. 12. 09:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem az volt kihatással kire fogsz bukni, hanem azzal csináltad már akkor, akire bukni fogsz.Ez már előjel volt akkor hogy viselkedtél.Hát erre gondoltam.A te gondolatmeneted fordított.
2022. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban hárman fiúk imitáltuk a dugást. Biszex vagyok, de évek óta csak fiúval volt szex. Szóval én azt gondolom maximálisan kihatott az életemre az első "szexuális élmény " az életemre.
2022. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint a #12-es, csak én már 11 éve csak lánnyal voltam :)
2022. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatott ki, már egészen kiskoromban a saját nemem vonzott.
2022. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfi vagyok. Nem részletezném, de esetemben kihatott, bár úgy gondolom, nem mindenkire hat ki a saját egykori élménye döntő jelleggel (van, akinél csak enyhén, gondolom én). Kisfiú voltam, amikor egy férfi megerőszakolt, konkrét behatolással. Huszas éveimben jöttem rá, hogy biszex vagyok, de szerintem ebben a lelkem univerzális mivolta is belejátszik, nem csak az egykori nemi erőszak.

Amióta eszemet tudom, lányos és fiús lelki vonásaim is vannak, de csak huszonévesen jöttem rá, hogy ezen kettős nemi identitásomat jobban megélem, ha irányultságom is kettős, azaz ha biszexként élem meg nemi vágyaimat. Viszont a 40es éveimig vártam ennek kiélésével.

Tehát nekem a férfitest nem igazán vonzó, csak a farok, de az is csak akkor, ha a női lelki oldalamra rezonál egy férfi lelke.

2022. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
Én no vagyok, s már óvodás koromban bebujtam a szekrény mögé az egyik kisfiúval. Később pedig elkezdtem a kislányokat 'inzultálni'. Általános iskolában, 9-10 éves koromban, egészen konkrétan volt egy kislány, akivel többször is simogattuk egymást és össze tettük a nuninkat is a lány WC-ben. Azóta is erős vágyat érzek a nővel való szex kipróbálására, se sajnos ezidáig nem jött össze. Jelenleg hetero párkapcsolatban élek. Szóval igen, nálam kihatott.
2022. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13%
Ekkora sületlenségeket, amiket itt a kedves válaszolók leírtak. A szexuális kisebbséghez tartozás nem attól függ, hogy kivel és miként játszottál gyermekkorodban. Ennek genetikai háttere van ugyanis. Ezt homoszexuálisként is jól tudom. Sokan (főleg a szemellenzősen gondolkozók) próbálják ennek ellenkezőjét elhitetni a kérdezővel valamint a válaszát itt megíró emberek jó részével.
2022. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Egy fenét van genetikai háttere! Ezt csak az érzékenyítés miatt találták ki,hogy "fogadj el,nem tehetek róla,ilyenek a génjeim" Számos kutatás bebizonyította,hogy így van,csak ezeket pont a fent említettek miatt nem nagyon hangoztatják.
2022. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!