Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem lehet ,hogy minden ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet ,hogy minden ember biszexuális?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 04:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolkoztam rajta én is, főleg annak a ténynek az ismeretében, hogy választási lehetőség híján (pl. börtönben) az azonos neműek is ráfanyalodnak egymásra, még ha korábban maximálisan heteroszexuális életvitelt folytattak is. Az ún. fegyvertársi bhuziságnak is megvolt a maga helye a spártai harcos társadalom kultúrájában.

Arra a következtetésre szoktam jutni, hogy a szexualitás sok tekintetben flexibilisebb lehet, mint amilyennek gondoljuk, csak talán még nem tartunk ott, hogy ezt képesek legyünk embrace-elni. Nyilván én soha nem fogom megtudni, milyen kizárólag egy nemhez (akár azonoshoz, akár ellenkezőhöz) vonzódni, szóval könnyen járatom a számat.

2022. ápr. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
De!
2022. ápr. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Én pl udorodom más ember farkától. Még 2-1 es felállásba se mennék bele ha a 3 pasi
2022. ápr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ersen partner függő.

Épp úgy, mint ahogyan az ellenkező nemből sem kívánatos mindenki, ugyanúgy az azonos nemből sem jön be minden ember.

2022. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sandrisbp ***** válasza:
70%
#3: oké, csak azt nem tudjuk, hogy ez vajon neveltetés, társadalmi elvárások miatt van-e így nálad, vagy tényleg belülről jön..... kamasz srácok azért elég nagy arányban játszanak egymással együtt....
2022. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát en eddig férfivel akikkel együtt voltam, szerintem inkább elmennének papnak minthogy bármit csináljanak egy másik pasival… szóval a kérdésre a válasz nemleges számomra. Es en nem is tudnék olyanhoz vonzodni akit vonzanak a pasik
2022. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Én is így voltam ezzel :)


Először a bátyám verette ki velem a farkát, majd már én kezdeményeztem a barátomnál, hogy csináljuk egymásnak :)

2022. ápr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

De! Azután a társadalom "kineveli" belőlünk.

Kisgyerekként, születésünk után még nincsenek beépített gátlások. N

2022. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2022. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem. A nagy többség hetero.
2022. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!