Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akkor is biszex vagyok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is biszex vagyok, ha kapcsolatot, szerelmet csak férfival tudnék elképzelni, de szexuálisan vonzanak a lanyok is?

Figyelt kérdés
Kisebb részben vonzanak a lányok. Soha nem járnék lánnyal. Van erre valamilyen kifejezés?
2021. nov. 4. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is biszex vagy.
2021. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bi vagy.^_^
2021. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A kifejezés: heteroromantikus biszexuális

2021. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve, hogy lány vagy :)
2021. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az vagyok, igen :)
2021. nov. 4. 21:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy :D
2021. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokan vannak így, nem minden biszex szereti a két nemet ugyanannyira és ugyanolyan formában.
2021. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Az biz' ahogy a #3-as is leírta a fogalmat: heteroromantikus biszexuális. A biszexuális nők döntő többsége egyébként ilyen. Érzelmi kapcsolatban férfivel van, de szexuálisan izgatja időnként a saját neme is.
2021. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
23:44 Csak a társadalmi elvárások miatt ilyenek, és az otthonról hozott normák miatt.Különben nővel lennének kapcsolatban, ha a szex jó nekik nővel amúgy is.Ugyanis egy nő érzelmileg (is) sokkal jobban ki tudja elégíteni a nőt a legtöbb esetben, mint egy férfi.Két nő jobban egymásra is tud hangolódni, jobban tudnak együtt élni.Úgyhogy ennyit arról, hogy sok nő csak szexet akar nővel.Tudat alatt nem ez a helyzet, csak hát ugye at átlagtól való eltérés sokaknak félelmetes/kockázatos stb...
2021. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok.Tudom fáj az igazság, de nem kell lepontozgatnia a sok biszex nőnek, aki magát heterónak vallja, nem beszélve a pasikákról, akinek savanyú a szőlő, mert igaz, ami igaz!😉😉
2021. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!