Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, lányok! Fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, lányok! Fiú, vagy lány csókolt jobban?

Figyelt kérdés
És melyik neműek szoptak/nyaltak jobban? A nemeteket is írjátok le légyszi

2022. máj. 7. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A lányok jobban csókolnak és jobban is nyalnak, de jobb farkat szopni, mint puncit nyalni.
2022. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cseppszi ***** válasza:
84%
Ez annyira egyéni és szerintem nem nemhez kötött.
2022. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Csókban szerintem is egyéni különbségek vannak inkább. Nyalásról majd akkor tudok nyilatkozni, ha mindkét nemmel megtapasztaltam.

L

2022. máj. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok a #3 válaszának a csókra vonatkozó részéhez. Egyénfüggő!

A szopás szintén az. Szopott már le csaj úgy, hogy egyenesen a hetedik menyországban éreztem magam, és pasi szopott úgy, hogy azt kívántam, hagyja abba, és inkább kiverem. Aki szeret szopni, az nemtől függetlenül jól csinálja, aki nem, csak megfelelési kényszer miatt szopik, az kevésbé jól, vagy rosszul.

F/bi

2022. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!