Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 2. randin sem csókolt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2. randin sem csókolt meg, de elvileg azért mert "nem akarja elsietni" az rosszat jelent, vagy nem biztos hogy kifogas?

Figyelt kérdés

Tenyleg nagyon jo volt az elso, illetve most ez a masodik randi is. Figyelmes, jol elvagyunk nevetunk sokat meg megolelt párszor. Ilyen fel napos randi volt mindketto, elrepult az ido. Na most nekem ami fura hogy a vegen kerdezte en el tudnek-e komolyabbat kepzelni vele akar kesobb, tisztaztuk hogy mindkettonk reszerol lehet szo rola meg hogy bejon a masik stb. Na es mondta ezutan hogy azert nem lepett ugymond semmit még mert nem akarja elsietni a dolgokat (beszeltunk meg következő randit). Ez nem csak valami kifogás? Nekem elég erdekes, eddig ilyet nem hallottak még ferfizol pedig normalis parjaim voltak korabban, nem tudom higgyek-e neki. Amit tudni kell, hogy elegge meg vagyok fazva, kohoges, orrfujas szoval nyilvan igy en sem akartam volna raragasztani, nem is vartam volna el hogy igy megcsokoljon, de ha mondjuk ez zavarta azt is mondhatta volna teljesen érthető meg jogos.

25/l



2019. szept. 30. 01:56
1 2 3
 1/23 Rockarc ***** válasza:
94%

Nem szamit, hogy hanyadik randin csokol meg. Egyreszt te is lehetsz ramenos, ha akarsz (most ertrhetoen nem akartal), masreszt par ev mulva, ha visszaemlekeztek erre, hogy mi hogy volt, csak egy erdekes sztori lesz a tobbi kozul. Nem ezen mulik, hogy lesz-e belole komoly kapcsolat vagy sem. A kerdesedre valaszolva, nem, nem jelent rosszat. Az jelent rosszat, ha nem lesz tobb randi. Ha keres es veled akar lenni, akkor az jelenti a jot. Esetleg adhatsz neki kozvetlenebb jeleket.


Mondjuk ez a "nem akarom elsietni" szoveget is egy benan sikerult gesztusnak ertelmeznem. Az jo es bcsulendo, hogy nem akar rogton leteperni. A masik, hogy vajon ez nala taktika, vagy csak tenyleg ilyen a hozzaallasa? Ki fog derulni kesobb, hogy nagyon szeretne sietni es puhitott elotte egy kicsit, vagy tenyleg megadja a modjat.


43F

2019. szept. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a baj eléggé elment a kedvem az egesztol,nekem nagyon bejon de most úgy érzem idopazarlas csak. A viselkedese is azt mutatja hogy tenyleg erdeklem, de ezt a mait nem tudom hova tenni.
2019. szept. 30. 02:19
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt már tudjuk, hogy szerinted hazudott, de azt még nem tudtuk meg, hogy te szerinted mi a valódi oka, miért mondta ezt és miért vette ez el ennyire a kedved?
2019. szept. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is elhív majd akkor komolyan gondolja. Nem mindenki ront neki a nőknek az első alkalom után, van aki a normális tempót preferálja.
2019. szept. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy hazudott vagy biztos kifogás volt, de nekem akkor is furcsa ez. Pláne azok után, hogy a viselkedése, ill. az alapján amilyen figyelmes, nekem is az jön le hogy tetszem neki. Szóval ezért nem értem mi volt ez itt a randi végén. Második kommentelo, igazabol en sem ertem miert tett be ennyire ez a kedvemnek, talan az utobbi idő tapasztalatai miatt.
2019. szept. 30. 02:42
 6/23 A kérdező kommentje:
02:41 : találkozunk még, meg is beszéltük mikor..
2019. szept. 30. 02:43
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Attól is függ, mit jelent a randi? Ha mondjuk 2 éve jóbarátok vagytok, és úgy hívott el randira, akkor tényleg fura. De ha életében másodjára látott, akkor én megértem. Én sem csókolgatok "félidegeneket". Még akkor sem, ha nagyon tetszik. Régimódi vagyok, és nincs sok tapasztalatom sem. Lehet, hogy nála is ilyesmi az ok.
2019. szept. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Bakker ha beteg vagy en sem smarolnek veled...

Nem csodalom h nem tette meg

2019. szept. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
Nem kifogás, mi férfiak nem szoktunk kifogásokkal élni, hanem megmondjuk a frankót. Neked viszont ő nem fog kelleni, mert nem smárolt le már az első randin.
2019. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Kifogtal egy normális pasit.

Mi idopazarlas? Hogy 2x talalkoztatok, jól ereztetek magatokat és nem smarolt le nathasan? Inkább az az idopazarlas, ha dugó janikkal randizgatsz zsinórban.

2019. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!