Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok fiúk. Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk. Hány évesen zuhanyoztatok először meztelenül nyilvános zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 07:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10-11 körül
2022. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
14
2022. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

15 éves korom korom körül, amikor kollégiumba kerültem, nekem sem volt más opció:) Először nagyon furcsa volt, később már nem annyira. egyébként is kitapasztaltuk, hogy mikor nincs tömeg, a nap melyik szakaszában. Végül nem ettek meg bennünket a felsőbb évesek vacsorára, egyetlen egy szabály volt, hogy amikor valaki megnyitotta a csapot, akkor azt jelezni kellett egy "nyitom" szólással, különben a szomszédot leforráztad, és az nem volt menő dolog, főleg ha a szomszéd zuhanyzóban egy felsőbb éves állt.

A kollégiumos múlt ellenére, ha megoldható, nem mutatkozom meztelenül, de ha éppen nincs más megoldás, azért kibírom.

Később új kollégiumot kaptunk, ott már szobánként volt zuhanyzó.

Bár nem a kérdéshez tartozik, de egyúttal megemlíteném, Balatonbogláron voltam koleszos, amúgy egy nagyon jó hely volt abban az időben, nagyobb részt szép emlékeim vannak róla.

2022. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13 éves korom óta úszom úgyhogy 13 éves korom óta rendszeresen

Voltam kollégista is ott is 4es zuhanyzó volt

Senki se volt szégyenlős.

Én komolyan nem.értem a mai tizenéveseket hogy fiúk férfiak közt mit kell szégyenlősmödni és a wc-ben átöltözni meg gatyába zuhanyozni

2022. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Először kisgyerekként,úgy 10 éves lehettem. Aztán onnantól folyamatosan. De én szégyellős vagyok, igyekszem úgy zuhanyozni hogy minél kevesebben lássanak.
2022. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Először 11 éves korom körül, strandon.
2022. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Tizenévesen. Nem vagyok szégyenlős.

Egyszer a strandon odajött hozzám egy nálam idősebb pasi, hogy volna-e kedvem valamihez, mert látja, hogy áll a cerkám? De a felesége is ott van, vele is kellene. Ő sokkal fiatalabb volt és hát, így egyszerre kettőjükkel vesztettem el a szüzességemet. Azóta is lesem az alkalmat, ha ilyen tusolóban járok, sokszor van is valami jó dolog.

24f

2022. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

8 éves korom óta rendszeresen.

Uszas!

Azóta is!

Meg mivel nudicsalad vagyunk miota az eszem tudom, tobb csaladdal es gyerekekkel.

15 eves koromig.

Par sraccal mas is volt. De az nem ide tartozik.

Mondjuk ez mar elmaradt 1 eve.

2022. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen, mikor uszodába jártunk. Utána pedig koleszban.
2022. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban.
2022. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!