Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok fiúk. Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk. Hány évesen zuhanyoztatok először meztelenül nyilvános zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 07:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egész gyerekkoromban, ha apuval és az öcsémmel együtt mentünk uszodába. Kb.12-13 éves korom között igyekeztem kerülni az ilyen szitukat, de akkor is voltam meztekenül csak valahogy jobban zavart. De már elmúlt az az időszak és egyáltalan nem zavar a meztelenség fiúk előtt.
2022. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Verseny sportoló voltam. Kb 6-7 éves koromtól 17 éves koromig, míg abba nem hagytam mindennapos rendszerességgel így zuhanyoztam.
2022. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromban úszás után. Tusoltak vagy hatan, vadidegenek és mind meztelenül. Én meg nem mertem meztelen lenni, fürdőnadrágban akartam zuhanyozni, de apukám addig nem hagyott békét, míg nagy nehezen én is levettem magamról. Mire befejeztük a fürdést már nem is éreztem cikinek. Legközelebb pedig első szólásra ment. Utána meg magától is.
2022. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kb 11 évesen
2022. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!