Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A prosztata masszázs jó érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosztata masszázs jó érzés kéne legyen?

Figyelt kérdés
Próbáltam magamnak mert vettem a shopból ilyen kis vibrit hozzá. Nekem kb csak a k@kilnom érzés jön. De semmi más. Egy srác is próbálta nekem az is ugyanez volt azzal hogy mellé még pisilnem kell érzés is jött. Mit ronthatok el? Vékony vagyok, tehát az nem lehet a baj. Szeretném átélni amit állít mindneki hogy jó, de nem értem hogyan lehet.

2022. máj. 30. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. A trükk engem is érdekelne. Én direkt prosztata izgatót vettem de ....
2022. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem találtátok el a prosztatát, inkább a húgyhólyagot nyomkodtátok.
2022. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is valaki csinálhatná ha tudja jól. Lehet a 2. Mondja jól de nekem ugyanaz volt mint az 1. Kommentben.
2022. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem kellemes érzés .Ujjal csinálom igaz nem élvezek el de azért szivárog a cucc.
2022. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden tippet köszönök előre is.
2022. máj. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!