Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogy mondtátok el hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karina2222 kérdése:

Ti hogy mondtátok el hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy fogadták? Hány évesen mondtátok el?
2018. aug. 24. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint kinek?
2018. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szülőknek
2018. aug. 24. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 14 évesen kikiáltottam az utcán h biszex vagyok....anyám eléggé meglepődött de ennyi
2018. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam amikor először beleszerettem egy lányba. Anyám kiakadt, apa meg azt mondta hogy tudta. :D
2018. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet hogy a környezettől is függött, amiben felnőttem, de én rühelltem volna csak így odaállni a szüleim elé, szinte bűnbánóan, hogy bevalljam, hogy "jaj azt hittétek, hogy normális vagyok, de NEM!!! Én biszex vagyok :(" hogy aztán várjam az ítéletet. Nálam úgy derült ki, hogy egyszer bejelentettem, hogy randizom egy azonos neművel, és mivel már volt előtte ellenkező nemű párom, rákérdeztek, hogy mi is van, és akkor elmondtam.


Nem tudom, hogy neked mennyire sürgős a dolog, vagy hogy állsz egyáltalán a témához, de szerintem nincs jó vagy rossz módja annak, hogy ezt elmondd. Egyedül jó meg rossz reakció van a szüleid részéről, de ez nem attól függ, hogy te hogy tálalod a dolgokat.

2018. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Én fiú vagyok. Egy alkalommal amikor a testi dolgokról beszélgettünk apámmal, elmondtam,hogy úgy veszem észre,engem a fiúk is izgatnak.Kérdezett pár dolgot,majd ő mondta ki, hogy "igen akkor te biszex vagy" Semmi negatív hozzáállás nem volt a részéről, annyit mondott, hogy mindig tudjam,hol a határ.
2018. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim soha nem tudták meg. Nem tartottam fontosnak, hogy tudjanak róla. Főleg, hogy az életüket a vallás határozta meg, és elítélték a másság minden formáját.
2018. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!