Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért kerülik a leszbikusok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülik a leszbikusok a bi nőket?

Figyelt kérdés

Biszexuális nőként évek óta próbálom megélni az első élményemet nővel, de valahogy mindig leszbikusokkal akadtam össze, akik az ismerkedés/randizás során kimondottan azért ejtettek, mert bi vagyok - hiába haladt többször minden csodálatosan. Mostanra igazán érdekel, hogy mi ennek az oka és vajon általános e, vagy csak nem elég nagy a mintám.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 1. 01:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Biszex vagyok en is, es sajna en is eszrevettem hogy a leszbikusok nincsenek oda a biszexekert. N
2022. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert azt hiszik, hogy majd "hiányozni fog rövidesen a f@sz", aztán összevissza csaljuk majd őket mindenkivel, mert "nem bírunk a vérünkkel", és a legyet is lekapnánk röptében. Valamiféle kielégíthetetlen, nimfomániás ámokfutással azonosítják ezt az orientációt. A többség szintjét meghaladja annak az értelmezése, hogy ha valaki bi vagy pán, az nem azt jelenti, hogy EGYSZERRE akar mindent és mindenkit csak, hogy több ember közül válogathat, mint a homo-és heteroszexuálisok.

Meg ott van az-az elitista kategória is, ami szerint, ha voltál már pasival, akkor be vagy szennyezve, és egy olyan puncihoz vagy szájhoz ő tuti nem nyúl, aminek köze lehetett egy péniszhez is. "-.- Vagy köze lehet a jövőben.

Valamilyen abszurd megfontolásból sokaknak rémesen sérti az egóját a gondolat, hogy ha netalántán szakítotok valamikor, akkor a következő párod talán nem ugyanolyan nemű lesz, mint ő (a pasiknál is ugyanilyen hisztipont, ha nő jön utánuk).

És vannak olyan további, általánosítva előre vetített rémképek, hogy "ha választhatsz, hogy milyen neművel vagy, akkor egy másik nőt nem fogsz tartósan felvállalni, hanem betojsz a társadalmi nyomástól, visszakúszol egy pasihoz, és eljátszod a heterót".


Amikor olvasom az ilyen kérdéseket és válaszokat, akkor úgy vagyok vele, hogy ha egy ilyen gondolkodásúnak esek ki látatlanból is a kosarából, azzal csak jól járok... de ettől függetlenül rosszul esik az embernek, hogy így leírják csak az orientációja miatt. Ez semmivel sem különb, mint az a homofóbia, amit ők vagy a melegek kapnak a heteróktól.

2022. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
A #2es válaszoló tökéletesen leírta. A leszbikusok többségétől én is ugyanezeket láttam/olvastam eddig, de vannak kivételek (pl én is leszbikus vagyok, de nálam nem kizáró ok). Sajnos szerintem a többségnek ez igen erős red flag.
2022. aug. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Bisex vagyok 16 éves korom óta de én még nem tapasztaltam ezt. Viszont hallottam ugyan így. Lehet csak velem nem ilyenek a leszbi lányok. 25L
2022. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos én is így jártam mindig. 2-es tényleg jól leírta. Viszont sajnos meg kell jegyezni, hogy nagyon sok bi nő (biztos férfi is, de róluk nem tudok nyilatkozni) rá is szolgál a rossz hírre. Ismerkedés alatt hozzájuk is volt szerencsém. Nagyon sokan keresnek harmadikat, és minden felületen képesek kéretlenül írni bármilyen orientációjú nőnek, hogy beszállna-e. Még engem is irritál, gondolom, hogy a leszbikusokat még inkább, főleg, ha a pasi írkál kettejük nevében.

Aztán vannak azok a bi nők, akik meg is mondják, hogy ők csak szexet akarnak, kapcsolatot nem tudnának elképzelni nővel, azaz szexjátéknak jó vagy, de a kezedet nem fogná meg. Ez még nekem is fájni szokott, pedig bi vagyok, gondolom leszbikus nőt még inkább rosszul érinti, hogy csak arra kell, kapcsolatra nem tartják érdemesnek.

A "kíváncsi" heteróktól meg mentsen meg az isten. De tényleg.

Persze nem helyes ezek miatt elítélni az összes biszexuálist, de sajnos látom az okát, amiért így alakult. Bízom benne, hogy lassan lecseng a "divatja" az lmbt tagságnak, akkor kicsit tisztul a kép.

2022. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kérdezted meg tőlük, hogy mi a problémájuk vele, hogy biszex vagy? Ötös, nőnél is létezik a "kíváncsi hetero" jelenség?
2022. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
6: A legelterjedtebb. "Nem, én nem vagyok biszex, csak kíváncsi hetero!!!", aztán a világért nem tudnád belepasszírozni a kis agyacskájába, hogy ha csajokkal (is), akar lenni, akkor minimum bi, beindul a struccpolitika meg a hiszti.
2022. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem gondoltam volna, azt hittem csak pasiknál van ilyen és hogy a nők jobban vállalják. érdekes.
2022. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
8: Az ilyen nemi sztereotípiáktól a hajamat tépem, de a nem annyira... önálló nőkre jellemző, hogy jobban érdekli őket, mit gondolnak róluk mások, mint hogy ők mit akarnak.
2022. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
5-ös vagyok, hogyne lenne ilyen. Még itt gykn is sok a kérdés tölük. Főleg leszbikus kategóriában.
2022. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!