Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért kerülik a leszbikusok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülik a leszbikusok a bi nőket?

Figyelt kérdés

Biszexuális nőként évek óta próbálom megélni az első élményemet nővel, de valahogy mindig leszbikusokkal akadtam össze, akik az ismerkedés/randizás során kimondottan azért ejtettek, mert bi vagyok - hiába haladt többször minden csodálatosan. Mostanra igazán érdekel, hogy mi ennek az oka és vajon általános e, vagy csak nem elég nagy a mintám.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 1. 01:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem sztereotipizáltam senkit, csak mglepődtem, azon, amit írtál.
2022. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Én leszbikus vagyok és simán össze jönnék egy biszex lánnyal is. Nem ez az az első szempont amit figyelek hogy biszex vagy leszbikus e:D
2022. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Biszex= beleül az exe/más férfi f...-ba. Szívesen a választ.
2022. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Ezért ítélik el a leszbiket, mert kicsit sokat képzelnek magukról.
2022. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
13: Ez elég undorító hozzáállás...
2022. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem a felháborodásod kérdező! Mindenkinek joga van eldöntenie azt, hogy akar-e biszexuálissal lenni, vagy sem. Miért gondolod hogy a biszexualitás valami olyan dolog, amit mindenkinek el kell fogadnia kapcsolat/szex szempontjából?
2022. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

16: Mondjuk, mert az orientációknak nem a másik orientációja a lényege, hanem a másik ember biológiai neme és gendere...


Neked, hogy esne, ha csak azért gondolna mindenféle rosszat rólad egy nő, mert leszbikus vagy? Ha csak ezért elzárkózna az ismerkedéstől tőled, mintha legalábbis betegséget terjesztenél vagy eszelős lennél?

2022. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

* tőled -> veled

És azt még hozzátenném az irományomhoz, hogy nem egy-két alkalommal tapasztalnád ezt a rengetegből, hanem olyan öt ismerkedési kísérletből három alkalommal.

2022. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17%
16os vagyok! Ebben a fene nagy liberalizmusban azt ugye már nem lehet elfogadni, ha valaki nem akar biszexel kapcsolatot/szexet? Ettòl még lehet jó ember, de kapcsolatra nem kellene. Ezt pedig hagy legyen már joga eldöntenie mindenkinek ebben az lmbtq hatalmas elfogadás világban!!!
2022. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%
Ezen az oldalon miért a fideszes narratívát böfögi vissza minden második leszbi?
2022. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!