Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ennyire ellenszenvesek sokan a biszexekkel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Bifóbia, f*szság.

Amikor azt mondják, hogy a bi csak nem tud dönteni, de ez hülyeség, van, akinek mindkét oldal bejön, mind érzelmileg, mind szexuálisan vonzódik férfihoz es nőhöz.


Melegként kifejezetten zavar, amikor az amúgy elfogadásra váró melegek ekézik a biszexeket. Meleg vagyok, de milyen jó lehet szinte a teljes társadalomban lehet nézelődni :D

2022. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Egyetértek, néha sajnálom, hogy nem vagyok biszex.

LL.

2022. szept. 9. 20:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért kapok olyan privát üzeneteket, hogyha biszex lennék, járnák biszex pasikkal? Mi lenne, ha egyszer ne támadnátok le, csak azért mert nő vagyok?
2022. szept. 9. 21:26
 4/22 A kérdező kommentje:
Járnék*
2022. szept. 9. 21:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolják, akár férfi, akár nő mellet köt ki, hiányozni fog neki vagy a punci, vagy a farok, mert mindkettőt szereti. Tehát borítékoltnak látják a férek*rást.
2022. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, amikor itt a kérdések alatt sírnak a leszbikusok és a melegek, hogy nekik alanyi joguk a biszexek diszkriminálása és mindenféle gonosz sztereotípia terjesztése róluk, mert nehogy már ebben a nagy elfogadó világban ne lehessen valakit szabadon utálni. xD Ugyanaz a szakzsargon, mint amit a homofóbok használnak.


Nem tudom, más országokban is ennyire erős a biszexek iránti viszolygás? Mert, amit magyar viszonylatban tapasztalok abban csak a buta, konzervatív propaganda elég torz és nevetséges visszaböfögését látom.

2022. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is azt gondoltam, hogy azért, mert mivel rohadtul homofób környezetben élünk, sokan, akik valójában melegek, sokkal könnyebb nekik úgy rálépni erre a talajra, hogy biszexként identifikálják saját magukat. Ha biszex, az még amolyan szürkezóna, mert akkor lehet együtt azonos neművel, de ellenkező neművel is. Így ezek az emberek sokszor később egyre könnyebben elfogadják, hogy valójában melegek, mert a biszexuális címke védi őket valamennyire a társadalmi kirekesztettség érzése ellen.

És vannak azok az emberek, akik valóban biszexek, és az ő megítélésüket rontják azok a melegek, akik biszexként coming-out-olnak, persze ez sem az ő hibájuk, hanem azoké, akik még mindig azon pörögnek, hogy melegnek lenni valamiféle betegség.


Másik: alapvető emberi baromság, hogy minden fekete és fehér. Ha biszex vagy, az azt jelenti, hogy a férfiak és a nők iránt is érzel szexuális vonzalmat. NA EZ NEM LEHET, legalábbis az átlagember koncepciója szerint, mert az a normális, hogy választasz, hogy vagy az egyik, vagy a másik. Ha heteró vagy, akkor „nOrMáLiS” vagy, ha meleg vagy, akkor meg az ellenségem, és akkor így egyszerűen bele lehet süllyedni az intellektuális pöcegödörbe, és nem is kell gondolkodni, hogy a másik mit gondol vagy érez, mert az átlagember azt úgyis mindig jobban tudja.

2022. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tele vannak beteg tévképzetekkel.

Az, hogy biszexuálisnak születtem, még nem jelenti azt, hogy a létező összes szembejövő emberre rámozdulnék.

Ahogyan azt sem, hogy csalnám a páromat, mert egy idő után hiányozna a másik nem.

Nem tartom létszükségletnek, hogy nyilvánosan coming outoljak, mert az esetemben nincs jelentőssége. - A szélsőségesen konzervatív családomnak biztos, hogy nem.

Volt, amikor felelőtlenül elmondtam olyan embernek, akinek nem kellet volna, és onnantól kezdve szó szerint úgy kommunikált velem, mintha fogyatékos lennék.

Annak ellenére, hogy sok évnyi mentegetőzés után tisztában vagyok a beállítottságommal, tudom, hogy hosszú távon mégis férjet és gyerekeket szeretnék. Akit pedig igazán szeretek, annál megcsalás vagy időszakos elhajlás semmilyen körülmények között nem fér bele.

2022. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
"Én imádom, amikor itt a kérdések alatt sírnak a leszbikusok és a melegek, hogy nekik alanyi joguk a biszexek diszkriminálása és mindenféle gonosz sztereotípia terjesztése róluk," Mutass már EGY kérdést ahol ezt csinálják....
2022. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Szétnéztél mostanában a leszbikus kategóriában 9-es? Nem is egy, hanem rögtön egy halom párbeszédet találsz. Persze szépen van csomagolva, mert ők nem azt gondolják, hogy eredendően hazug k.rva vagy, hanem nekik élettapasztalatuk van arról, hogy akkor is "bele akarsz majd ülni valamelyik exed f-szába" és akkor is minden vágyad eleget tenni a konvencionális társadalmi elvárásoknak FÉRJJEL ÉS KÖLKÖKKEL, ha neked kis butusnak meggyőződésed, hogy nem. :P Meg ők persze nem gyűlölködni akarnak, csak megosztani a tapasztalataikat, hogy azok a kis naiv emberek, akik velük ellentétben nem bifóbok, nehogy csalódjanak. És nem diszkriminálnak, csak szexuális orientáció alapján szűrnek; hiszen homoszexuálisnak lenni nem azt jelenti, hogy a saját nemedhez vonzódsz, hanem csakis kizárólag a saját nemed homoszexuálisaihoz vonzódsz. Ami még mindig nem azért van, mert ők általánosítanak lenézik a másik embert, és nem is azért, mert ők sekélyesek. Te vagy az erőszakos és az intoleráns, amiért rájuk akarsz erőltetni egy nem szimpatikus csoportot, mert hát... izé... az is teljesen normális a közfelfogás szerint, ha valaki meg kollektíve a barna hajú emberekből nem kér. Ők hadd ne kérjenek abból, akit valaha az ellentétes nem megérintett. Vagy megérinthet a jövőben. Valamikor.
2022. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!