Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sokan nem szeretik Marvel...

Sokan nem szeretik Marvel kapitányt, őt a színésznő miatt nem szeretik vagy maga a karakter ellenszenves?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 19:22
A kérdező szavazást indított:
a színésznő nagyon ellenszenves, a karakterrel nem lenne baj
a karakter az aki borzalmas
is-is, a színésznőt sem szeretem és a karakter is rossz
így sem vészes, de más színésznővel jobb lenne
nekem nincs vele különösebb bajom
szerintem tökéletes a színészná, mással el se tudnám képzelni
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Lehet ben fognak velem egyetérteni, de szerintem sem a karakterrel, sem a színésznővel nincs gond.


Inkább csak a "botrány", ami Brie Larson körül volt, a kijelentései miatt, de egész addig (ami persze az én tájékozatlanságom is lehet) nem olvastam egyszer sem, hogy ne kedvelnék őt az emberek.

2021. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én se szerettem a vegjatekban de azóta megkedveltem
2021. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én beraknék még egy olyat, hogy a színésznő nem szimpatikus, de ha tényleg jól színészkedne és nem önmagát játszaná és a karakter írói is jók lennének, akkor nem lenne baj se a színésznővel, se a karakterrel.

Próbálok nem foglalkozni a celebekkel és a kínjaikkal, így ha jól hoznak egy szerepet, akkor nem zavar az, hogy milyenek a magánéletben (mert a legjobb esetben nem is tudok róla).

De itt inkább azzal van a baj, hogy a karakter a színésznő egójának a kitüremkedése, egy Mary Sue szintű borzalom, amiben semmi szerethető vagy emberi sincs, csak egy hétköznapi mérges twitterező.

2021. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
1-es vagyok. Mondjuk azzal egyetértek én is, hogy Brie Larson nem hozta igazán jól/érdekesen Marvel kapitányt. Ezt én is így gondolom. De alapjában véve szerintem ő egy jó színésznő, tehát baj nincs vele, legfeljebb a Marvel kapitányban nem volt túl erős.
2021. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

A színésznővel nincs problémám nem ismerem nem követem a celeb világot amiért ellenszenvesnek kéne lennie.


Ami problémám van a marvel kapitánnyal az inkább az hogy szarul van megírva a karakter. Bárki eljátszhatta volna akkor sem lenne jobb.

2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Itt is bebizonyították az emberek, hog, rosszindulatúak. Mehetünk tovább.



(erre is jöjjön a piros, csapasd)

2021. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Viselkedés pszichológiában Brie Larson egy álltorvosi ló. Bármi amit csinál, annak az ellenkezőjét teszed, szerethető emberré válsz.


Fapofával használ szarkazmust és nem lehet elődönteni, hogy szimplán bunkó, vagy hülye, vagy ironizál.


Mindenben támadást és negatív kommentek vesz észre akkor is, amikor nem ez a valóság. Ez hatalmas bizonytalanság számára, amikor mindent támadásnak vesz, még a köszönöm szót is. Kifelé ez erősen kellemetlen figura képét mutatja.


Mindegy, miről van szó, ő akar a középpontban lenni. Neki mindig van egy storyja, ami fontosabb a másikénál. Ő is volt ilyen szituban és a másik mondani valója lényegtelen. Iszonyatosan közönyös hozzáállás és zéró empátia az ilyen viselkedés. Aki a nyíltan rossz szándék mögött is valami jót feltételez, annak van igazán önbizalma. BL pont az ellenkezője : ő az illusztráció az önbizalom hiány szónál az értelmező kéziszótárban.


Amikor dicsérik, nem köszöni meg, vagy mosolyog, hanem replikázik és terel. Még ezt is sértésként fogadja.


Ha te is felveszed ezeket a szokásokat, téged is többen fognak utalni.

2021. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajnali félre pötyögés miatt elnézést kérek.
2021. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!