Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire jó ötlet ezt bevallanom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ezt bevallanom?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyok együtt barátnőmmel, akivel jól megvagyunk, össze is költöztünk. Ő nem tudja rólam de biszex vagyok, az utóbbi hetekben hónapokban pedig kezd előjönni bennem a vágy hogy sráccal legyek, úgy gondolom ha elmondanám neki hogy biszex vagyok megoldást tudnánk erre találni (lehet csak arra lenne szükségem hogy valakivel nyíltan tudjak erről beszélni). Soha senkinek nem beszéltem erről az oldalamról és nem tudom hogyan fogadná ezt el ennyi idő után.

Bárki volt vagy van hasonló helyzetben? Ha igen, ti mit tettetek hasonló helyzetben? Korotokat is írjatok meg kérlek.

26f


2022. szept. 22. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Én csak pegginget akartam kipróbálni, de kb fél év poénkodásba került a dolog.


Neked szerintem a két fiús hármasra kellene ráhajtanod először, hátha úgy könnyebben bevállalná a dolgot. Legalábbis puhatolózni ott kezdenék.

2022. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Normális magára valamit adó nő, nem akar hármasozni, mert megbecsüli a saját intimitását.
2022. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy úgy elfogadást és megértést nehéz lesz kapnod a barátnődtől, hogy eleve azért mondod el, mert félre akarsz lépni, és tulajdonképpen az engedélyét kéred rá. Tehát megcsalnád egy férfivel vagy külön, vagy úgy, hogy még nézze is végig a szerencsétlen. Mert ugye egyáltalán nem biztos, hogy ő akar hármast.

Én bi vagyok, bár nő, és elmondtam a férjemnek idővel. Én is hosszabb idő után, amikor mélyebben elmerültünk a szexuális extrák kit mi érdekel témában. Én úgy érzem, hogy elfogadta, de csak azért, mert nem azt vártam cserébe, hogy akkor szabadon járhassak félre.

Őszintén, nem gondolom, hogy ezt erőltetni kéne. Inkább még pihenj rá kicsit, és gondold végig, hogy melyik fontosabb neked. A kapcsolatod, vagy egy másik pasi. Mert ha ezzel előállsz, egyáltalán nem biztos, hogy örülni fog neki, hogy dejó biszex hármas lesz! Nagyobb valószínűséggel tönkreteszed a kapcsolatod.

2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vágysz egy srácra, próbáld ki, úgy, hogy ne tudja senki, aztán könnyebb lesz dönteni, hogy ki jön be. Ne nyomd el az érzéseidet, mert átérzem a helyzetedet. Sőt, ha jobb, beszélhetünk is róla.
2022. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem valldbe. A nők a bisexualitást képtelenek elfogadni.

1:undorodnának a farkadtól ami egy másik férfi seggében volt.

2:nem volnál igazi férfi ha téged dug valaki.

3:nem akarnak még pasikkal is versenyezni érted.

4:biztosra vennék,hogy amugy is csalod őt,pasikkal.

2022. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!