Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak biszexuálisokhoz szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak biszexuálisokhoz szóló kérdés! Örültök,hogy biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

Lennétek e inkább homok?

Vagy heterok?

Esetleg ki is lehet fejteni,hogy miért.



2022. nov. 7. 11:48
1 2 3 4
 21/36 -remete- ***** válasza:
100%
Örülök neki. Fiatlként lehetett mindenfelé szexelni. Így mite megnősültem nem akartam csak a nejem. Illetve mivel elmeséltem neki a vonzalmam az évek alatt tágabb repertoárral játszunk.
2022. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%
Fiatalként élveztem, hogy az egyik nap egy csajjal voltam, a következőn meg én voltam a f@sz másik végén. Most, már nagypapa korban, elvagyok a feleségemmel. Egy percig se mondom, hogy nem hiányzik egy másik férfivel a szex, de az alkalmi eseteket, gyors numerákat kihagyom. Lakóhelyemen lenne életkortól függetlenül egy diszkrét haver, akivel havonta egy, két alkalommal össze tudnék jönni, nem mondanék nemet.
2022. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21%

En nem örülök neki. Nagyon bonyolult a lelki vilagunk, állandóan kuzdunk a vagyainkkal es ertekrendunkkel.

Maga a szabadság ha ott vagy éppen nagyon jo es kar hogy emberek ezt nem ertik. De ezzel elni szerintem nagyon nehez.

2022. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

23as, nézd a másik fél szemszögéből: egy biszex lelkivilága az kb felér egy mentális betegével, és az "erkölcsei" is abnormálisak.

Olyan kár, hogy ezt a biszexek nem értik meg, és azt sem hogy ezek miatt biszexel lenni hosszú távon érzelmileg is lehetetlen. Üdv!

2022. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

24es pont erre utaltam en magam is.

Viszont miattad biztosan nem ugranek le a hidrol magam miatt mert abban egészen biztos vagyok hogy emberileg nem tudunk kozos lapra kerülni. Beloled a rosszindulat sugarzik ami szerintem karosabb mindennel. Egyébként minden helyzet kezelheto ha korrektul beleallunk. En jelenleg egy transzparens kapcsolatban elek es boldogok vagyunk.

Nehéz biszexnek lenni. Ezt fenntartom. De minden kezelheto.

2022. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
#24 Ne általánosíts, nekem nem és még rengeteg más biszexnek nem kell egyszerre nő is meg pasi is. Ha valakit szeretek, akkor nem kell se más nemű ember, se vele megegyező nemű, másik ember. A hűtlenség szimpla jellemgyengeség, nem orientációtól függ.
2022. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%
Mármint * nekem és még rengeteg más biszexnek nem kell
2022. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
24-es vagyok. Hagyd ez a hűséges biszex fogalmat. Nem létezik! Ha nővel vagytok akkor egy idő után ffre vágytok, vagy fordítva. A késztetést a vágyat nem tudod elfolytani. Ha el tudnád, nem volnál biszex. Tehát legalább magadnak ne hazudj!
2022. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
27%
28: ne magadból indulj ki
2022. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
70%
24es heterokent is elofordul hogy meglatsz egy szuperszexi not es rola fogsz abrandozni napokig. Sot hosszu párkapcsolatban biztosan elojon benned hogy milyen jo lenne egy másik punci. Ez ugyan az. Ha intelligens és korrekt ember vagy nem lepsz felre. Onuralom.
2022. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!