Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak biszexuálisokhoz szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak biszexuálisokhoz szóló kérdés! Örültök,hogy biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

Lennétek e inkább homok?

Vagy heterok?

Esetleg ki is lehet fejteni,hogy miért.



2022. nov. 7. 11:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
88%

#28 Engedd már meg, hogy jobban tudjam nálad, hány embert csaltam meg vagy akartam megcsalni életem során. EGYET SE.

Azért, mert valakinek a szőke meg a vörös nők is tetszenek, nem azt jelenti, hogy mindig kell neki vörös is meg szőke is, és hogy kielégületlen marad, ha sokáig csak az egyikkel van, hanem azt jelenti, hogy AMIKOR SZINGLI, akkor kétszer annyi nő közül tud válogatni, mintha csak szőke vagy csak vörös tetszene neki.

Nincs semmiféle dgjunk egyszerre mindenkit, aki nincs megdögölve késztetés, te fogalomzavarban vagy! Nem egy f@szszá vagy pin@vá degradáljuk az embereket, mint ahogy azt ti, hipererkölcsös perverzek elképzelitek! -.-

2022. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem megy a szövegértelmezés, de sebaj, ez is egy biszex sajátosság. 🙂
2022. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%

"Hagyd ez a hűséges biszex fogalmat. Nem létezik!"


Megcáfoltam, mondván, nem csaltam meg senkit, és nem is akartam.


"Ha nővel vagytok akkor egy idő után ffre vágytok, vagy fordítva."


Elmondtam, hogy ez nincs így és miért.


" A késztetést a vágyat nem tudod elfolytani. Ha el tudnád, nem volnál biszex."


Szintén elmagyaráztam, ez miért nem így működik.


" Tehát legalább magadnak ne hazudj!"


Nem hazudok magamnak, mert nem a te alternatív valóságodban létezek.


Az előző hozzászólásom alapján mit nem sikerült értelmeznem a fröcsögésedből szerinted? Mellesleg az elfojtani-t nem ly-nal írják, hanem j-vel. Ennyit arról, hogy kinek hol van a nyelvtani műveltsége.

2022. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
33. Sztem hagyd. Nem leszunk kozos nevezon sosem. Bárhogy is probalod magyarazni.
2022. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Álszentek vagytok! Ha csak ezt az oldalt nézem, nézzétek már meg, hogy mennyi olyan biszex kérdés van, hohy pl barátnő mellett milyen gyakran szoptok, és sorolhatnám. Az ilyen kérdeseknél egynél sem láttam, hogy ott lennének az erkölcsös biszexek, akik erkölcsileg rendbe teszik a másikat. Álszentek vagytok!
2022. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
76%
#35 Az még nem merült fel benned, hogy itt a szexuális kérdéseket perverzek írják ki? Akinek rendben van a nemi élete és hűséges, az minek akarná itt elemezgetni?
2022. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!