Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki hogy van ezzel? Merre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy van ezzel? Merre tovább? Alapvetően a férfiak érdekelnek, róluk fantáziâlok, szeretem magamban érezni a dolgokat 😅 de egy ideje elkezdett érdekelni vajon milyen lehet egy másik nőt csókolni, simogatni stb. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
26N
2022. nov. 8. 03:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Ismertem egy lányt, aki valahogy így volt/van ezzel. Amúgy a f@szt szereti, de valahogy nőkre is kiváncsi volt.

Azóta biszexuálisnak vallja magát, változó mikor éppen milyen nemű embert fog ki magának.

Kísérletezz, abból nem lesz semmi bajod. Max rájössz, hogy mégsem a te asztalod, csak kiváncsi voltál. :)

2022. nov. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Én is így vagyok ezzel, és nagyon izgat a gondolat, hogy egy este lánnyal kavarjak, vagy akár rendesen kalandozzak.

Próbálkoztam társkeresőn, de nagyon passzívak vagy kapcsolatot akarnak, vagy valójában hármast keresnek.

22L

2022. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyes! Kísérletezzen? Mármint egy másik emberen, hogy mehtudja saját magáról biszex-e? Betegek vagytok! A másik ember nem egy kísérleti alany!
2022. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

#3

Mert szerinted hogy működik? Ha sosem jössz össze senkivel, azt hiszed aszexuális vagy, vagy mi?

Nyilván ha érez valamit, kipróbálja a dolgot. Szerinted mégis hogy máshogy bizonyosodik meg róla az ember?

És a szex hogy működik? Nem úgy, hogy vágysz rá és megtörténik? Akkor mégis ebben az esetben mit kéne tenni? Üljön, nézze a falat és majd bevillan neki, hogy "Hmm igen. Biszex vagyok."? Vagy hogy gondolod? 🤣


Senki nem mondta, hogy játszon mások érzelmeivel. Egyszerűen csak próbálja ki, egyáltalán vonzódik-e a saját neméhez, vagy csak kiváncsi.

2022. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
4-es az a minimum hogy közli a partnerével hogy fogalma sincs az orientációjáról! Nem pedig belerángatni vki hogy orientációs kísérlet legyen! A biszexekről nem véletlen van az a vélemény, hogy mindenkit kihasználnak. Te szivesen lennél tudtodon akaratodon kívüo egy másik ember orientácios kíserlete???
2022. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

#5

Drága, senki nem beszélt orientációs kísérletekről.

És arról sem, hogy bárkin tesztelgesse szexuális beállítottságát, a tudta nélkül. Sehol nem állítottam ilyesmit. Én csak azt mondtam, próbálja ki a dolgot. Mondtam én olyat, hogy ne beszelje meg a partnerével, hogy "Figyelj, én még nem vagyok elég biztos a dologban, de szeretném kipróbálni."? 😃

2022. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Jó így értem, de ebbe épp eszű ember nem megy bele. Szerintem keressen olyat, aki tapasztalt ezen a téren, az jibban megerti, hogy akarhogy is nézzük, csupán egy kisérletezési akció.
2022. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

#7

Nem rudom miért rugózol ugyanazon a két szón. Igen, aki nem biztos magában az kísérletezik. De senki nem mondta, hogy verjen át/használjon ki valakit vagy játszom bárkinek is az érzéseivel.

Ahogy azt sem állítottam, ne legyen tapasztalt az illető.

Továbbra sem értem a gondodat. Elvégre ha az ember nem próbája ki magát azonos nemmel mikor ilyen vágyai vannak, nem igen fogja megtudni tényleg akarja-e, illetve tényleg biszexuális-e.. 😃

2022. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván, de kezdjük az alapoktól: hol fog erre párt találni? Hello ndm tudom hogy biszex vagyok-e, szeretném kideríteni. Segítene valaki? XD
2022. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

#9

Ahogy akar.

Nem egy embert ismerek, aki "kísérletezett" és rájött, mind a két nemhez vonzódik.

Csak ismételni tudom magam: ha nem próbálja ki, nem derül ki, hogy valóban biszex-e vagy csak kiváncsi. Az ilyen többnyire nem úgy jön, hogy ül, gondolkodik és bevillan "Hát igen. Biszex vagyok."

Kár ezen rugóznod, majd a kérdező eldönti mit hogy szeretne. :)

2022. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!