Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki hogy van ezzel? Merre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy van ezzel? Merre tovább? Alapvetően a férfiak érdekelnek, róluk fantáziâlok, szeretem magamban érezni a dolgokat 😅 de egy ideje elkezdett érdekelni vajon milyen lehet egy másik nőt csókolni, simogatni stb. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
26N
2022. nov. 8. 03:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kérdező pont az, akinek fogalma sincs arról hogy mit szeretne 🤣
2022. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

#11

Attól még neki kell eldönteni, nem neked

2022. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jesszus, mi ez a vita fentebb. Nyilván addig senki nem tudja neg tényleg jól esne e vkivel lenni, míg nem próbálta meg, ha meg is van a gondolat
2022. nov. 8. 15:39
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván, de ahogy pedzegettem is, hogy fogsz nekiállni a partner keresésnek? Ezen gondolkodtál?
2022. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

#13

Ugyanezt magyarázom, mégis én vagyok lepontozva. 🥲😃


#14

Mégis hogy kéne nekiállnia? Szerinted valaki kezd úgy ismerkedést, hogy "Szia, nem tudom még, hogy tényleg vonz-e a saját nemem, de kipróbálnám, benne vagy?"?

Nyilván ismerkedik, majd akihez közelebb kerülne, tisztázza vele a dolgot.

Nem tudom számodra ez miért olyan felfoghatatlan.

2022. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező ki akar vmit próbálni de azt sem tudja hol hogyan ismerkedjen ezzel a céllal. Okostojás! Amig ez nem tiszta neki addig minek ábrándozik bármiről is?
2022. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16. Nyilván fogalmam nincs hol kéne ismerkedni, hogyan kéne nekiállni... nem értem ezen mi a meglepő
2022. nov. 8. 18:02
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésed meglepő. Ismerkedésig sem jutottál el. Enélkül meg hogyan tudnád meg azt, amire kiváncsi vagy?
2022. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18. Jesszus, pasikra is előbb voltam kíváncsi, mint hogy randiztam volna! Teljesen értelmetlen a logikád.
2022. nov. 8. 19:15
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus! Közben rájöttél biszex vagy? Ritka ostoba vagy.
2022. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!