Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy ölelés jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ölelés jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Háttérsztori:

Már 7. óta bejön egy srác a suliból. Nagyon cuki, jóképű és nagyon kanos a bajusza is ahw. Elmondtam neki még nyári szünet előtt, de nem viszonozta. Akkor még szeretett egy lányt, és arra hivatkozott. Aztán végül hagytam a francba mert tudtam h nincs esélyem. Nyári szünet után viszont újra elkezdtem érezni iránta és erősebben mint a tavalyi évben.


A barátnőimmel még év elején elterveztük hogy megölelem, de azóta nem mertem. Na de pénteken sikerült.


Egész péntek délután nagyon cuki volt velem. Beszélgettünk is pár szót. Majd amikor búcsúztunk el egymástól akkor erőt vettem magamon és kitártam a kezeimet. Odajött és átölelt. Kb 3-4mpes ölelés volt, nem több. Aztán a történtek után elkezdtem ugrálni örömömben amit látott is (nem, nem vagyok értelmi bajos, csak mondom nagyon örültem hogy a kiszemeltem annak ellenére hogy "nem érez semmit" mégis megölelt).


Hazaértem és elkezdtem gondolkozni hogy most ez azért történhetett-e mert ő is szeret már? Vagy csak kényszerből ölelt meg mert kitettem a kezeimet? És mivel megölelt (és nem lökött el, hanem odajött és ÁTÖLELT ÚRISTEN), ez azt jelenti hogy van esélyem nála?



2022. nov. 13. 15:00
 1/3 StevenUp ***** válasza:
100%

Nincs esélyed. Azért ölelt meg mert roppant kínos lett volna ha a kitárt karjaid ott maradnak a levegőben.


Neked nem akart kellemetlen pillanatot okozni ezért tette. Hidd el hogy ha akarna valamit már jelezte volna.

Ez plátói szerelem marad a részedről.

2022. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De látszólag élvezte is. Mosolygott és szorosan ölelt. Ha valaki csak azért ölel meg mert nem akarta hogy én kínosan maradjak a kezeimmel a levegőben az nem ilyen lett volna. Ő tényleg, erősen ölelt... a plátói dolgot viszont nem tudom megmagyarazni, sajnos igazad van.
2022. nov. 13. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2022. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!