Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mit jelenthet egy fiútól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet egy fiútól?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, nem sokszor taliztunk még, akivel tegnap este jól bepialtunk, elkezdtunk mesélni egymásnak régebbi, szomorú dolgainkrol es kezdeményezte hogy öleljem meg, ebben meg nem is volt semmi, de a fejem már a mellkasánál volt és a hajam is elkezdte simogatni meg az arcom, es szorított a mellkasahoz, mindezeket hosszan és sokáig-sokszor, sőt aludni is egymás karjaiban aludtunk. Meg a hajam is puszilta. Ő mesélte még hogy ez meg az a csaj jött be neki, szóval furaltam ezt a viselkedését. Az lenne a kérdésem hogy esetleg vonzódik e hozzám vagy csak en gondolom túl?

2020. nov. 23. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy vonzodik hozzad💁‍♀️ De ha neked nincs ellenedre, akkor hajra😇
2020. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. És hogy közeledjek felé, vagy hogy legyek biztos a vonzalmaban ?
2020. nov. 24. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én hagynám hogy ezt csinálja velem. sztem ebből úgy is rájön hogy benne vagy nem? :D
2020. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám, csinálja csak. Aztán lehet ő magától elvégezné a “munka” nagyját a közeledésben.
2020. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Várjál azért, az alkohol erősen bontja a gátlásokat, én nem egy heterótól kaptam csókot is, volt egy nagyon jó barát, akivel egymás karjaiban alvás is, annyira lebontotta :D Aztán reggel felébredtünk, és minden a régi volt. Persze, jól hangzik, meg romantikus, de lehet semmi nincs mögötte, szerintem kicsit tapogatózz még, nehogy elriaszd. Ha megismétlődik józanul is, kb biztos lehetsz a dologban.
2020. nov. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!