Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró nőként származhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró nőként származhat bármi hátrányom abból ha biszex pasival járok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem hinném. Csak meg kell beszélnetek a szabályokat.
2022. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Mire gondolsz?


Nem hiszem egyébként. Alapvetően nem a szexualitásnak kellene meghatároznia egy ember milyenségét. Én például heteró férfiként simán összejönnék biszexuális nővel, mert nem zavarna.


Nők esetében ebben az esetben két lehetőséget láttam:

1. Undorító számára és semmiféleképpen nem jönne össze vele.

2. Izgató számára és fantáziál sokszor arról, ha két pasi együtt van. (Ez a ritkább.)

2022. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi 25 éve együtt vagyunk. A legelejétől tudja hogy biszex vagyok. Szóval működhet. Nem a szexualis irányultságon fog múlni. Hanem a konkrét emberen. Embereken.
2022. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha félrekúrós, a hetero pasiból is származhat hátrányod. Ha hűséges, a biszexszel is lehet szuper a kapcsolatod.
2022. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Hűséges biszex ff? Olyan nincs! A hármasozás a minimum amire kérni fog. Majd a bűntudat keltés, hogy ő biszex, nem tehet a vágyairól. Megcsalások. Nyilván az itt jelen lévő biszexek elfogultak saját magukkal szemben.
2022. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel vitatkoznék 5-ös! Biszex vagyok és 13éve élünk a feleségemmel monogám kapcsolatban. Dildókkal, vibrátorokkal és felcsatolhatóssal megoldottuk az egyébb igényeimet.

A válasz, ha nem csapodár akkor nem!

2022. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
6-os felcsatolhatósal dugatod magad a nejeddel. És szerinted ez teljesen okés... édes Istenem...
2022. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Okésabb mint egységesen elítélni egy csoportot, és kötözködni. Ha neki jó, a nejének jó, neked mi az istenért fáj?
2022. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
De biztos homofób vagyok... szeretem amikor ennyi az érve valakinek. Vázoltam hogy a felesége félelemből dugja csak, mert így azt hiszi, nem kell majd valódi f.sz a férjének. Látszatmegoldás, de a nőnek ez megalázó. Persze az elfogult biszexek amikor a realitást rájuk olvassák, homofóboznak... meg mert jó egy nőnek ha seggbe dugja a férjet, és ezt így el is hiszik.
2022. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szimplán kötözködős idióta vagy, akinek az élete öröme hogy másra fröcsög gyűlölködve. egykutya.
2022. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!