Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális vagy homoszexuális a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen megkérem mindenkit, hogy ne legyen bunkó tehát csak az válaszoljon akinek van bármi tippje. Szóval hülyén hangzik. Hiszen a párommal van egy csoda szép másfél éves kislányunk. Viszont tavaly karácsony előtt beszélgetett egy férfival aki azt írta neki, hogy nagyon jó volt veled még soha senkivel nem volt ilyen jó. Aztán én ezen felháborodtam és ő azt mondta barát és kiakadt hogy ő nem meleg, és letiltotta. Azóta most egy év után ismét egy meleg férfival beszélget és találkozott akiről állítása szerint nem tudta, hogy meleg. Ma este rákérdeztem nála és azt mondta teljesen nyugodtan, hogy ezek csak az én képzelgéseim. De én nem tudom mit gondoljak. A szexuális életünkkel semmi baj minden nap de legfejebb minden másnap együtt vagyunk mégis azt érzem, hogy talán meleg vagy biszexuális. Szerintetek?

2022. dec. 14. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Zsenikém, egy meleg nem dugna minden este nőt, max időnként kék pirulával, vagy pasiról fantáziálva dugás közben.
2022. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Sima biszex, én is voltam így bármennyire szerettem a másikat meg jó volt vele a szex nem tudtam megállni hogy néha fiúkkal is legyek. A férjednél is valami ilyesmi van.
2022. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális, mint ahogy én is, annyi különbséggel, hogy nálam a pasik iránti késztetés már szinte nulla, én ezt a dolgot kiéltem a házasságom előtt. Szóval sosem csalnám meg, pasival sem. Feleségem amúgy tud arról, hogy régebben voltam pasival is, mert elmondtam neki. 43F
2022. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 NNNándi ***** válasza:
73%
Az is kérdés hogy pasi szexben milyen beálitotságú?aktív vagy passzív?
2022. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell a bolhából elefántot csinálni ! A párkapcsolatban élők (akármilyen neműek is) nem feltétlenül azonos igényekkel rendelkeznek és a kapcsolat szorosságát nem feltétlenül egyes lényegtelenebb elemek eltérése okozza. Ha ezeket az eltéréseket a felek tudomásul veszik és mindenkinek lehetősége van a sajátos igények kielégítésére úgy, hogy azzal a másik felet nem hozza kellemetlen helyzetbe sem, akkor nincs gond. Én szeretem az operát és a hangversenyt, a múzeumokat. A feleségem nem. Így aztán egyedül megyek operába meg múzeumba. Ő viszont a vizet szereti és egyedül megy uszodába.
2022. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bi vagy tényleg képzelődsz és elméleteket gyártasz. Biztos nem meleg.
2022. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Bennem felmerült, hogy hogyan láttad meg azt az üzenetet? Mert ha már kémkedsz utána, akkor más baj is van. Illetve honnan tudod, hogy akivel mostanában beszélget, az meleg? Személyesen ismered?

Amúgy mindegy is, hogy pasival csal-e, vagy nővel, vagy hogy egyáltalán megcsal-e. Az a fontos, hogy te ki vagy készülve. Ülj le vele beszélgetni. Mondd el, hogy zavar, hogy nem tudod biztosan, hogy hűséges. Ha fontos neki a családja, ne mászkáljon el idegenekkel. Lehet barátokkal találkozni, de normális párok általában együtt szoktak menni. Vagy ha ez nem megoldható, akkor biztos vannak olyan barátai is, akiket te is ismersz, és nem félted tőlük. Ezt meg kell értenie, biztos ő is kiakadna, ha eljárnál otthonról, számára idegen pasikkal találkozgatni.

Ha nagyon hárít, nem akar megérteni, felháborodik, akkor szinte biztos, hogy csal. Még az is lehet, hogy nővel, akivel férfi profilon beszélget, hogy ne legyen olyan gyanús. A lényeg, hogy ideje újragondoli a kapcsolatot.

2022. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Az én páromról 5 év együttélés után derült ki ,hogy meleg!

Rendszeresen dugott,de mint kiderült utólag mindig a pasiját képzelte oda ,hogy legyen rendes merevedése

2022. dec. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek honnan tudod ilyen reszletesen kivel mit beszel.
2022. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg
2022. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!