Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felvethetem neki vagy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvethetem neki vagy nagyon rossz ötlet lenne ez?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy van egy elég jó haverom, aki nagyon nagy eséllyel biszex, mint én (volt is is már kalandja, és mondta már hogy "lehet hogy az", tehat 99 szazalalék hogy az). Ezt tudjuk is egymásról.

Na és hát gondolom kitaláltátok, hogy szeretnék vele egy-két dolgot kipróbálni vele. Nem rázúdítanám egyszerre, hanem fokozatosan é szépen. Arra gondoltam, hogy szépen próbálkoznék be nála és azzal térnék a lényegre, hogy leszopnám őt. Viszont ott van a bizonytalanság, hogy ez rosszul is elsülhet... De erre meg ott van a kontra, hogy akár életre szóló élmény is lehet mindkettőnknek, és tényleg nagyon jó lenne.

Vélemények?



2022. dec. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szopd le
2022. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű, 1-es. Éppen ezért dilemmázok de szerintem mindenképp felfogom vetni neki
2022. dec. 28. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy biszex, akkor nem nagyon kell rajta gondolkodni.
2022. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így egyik haverommal.

El kezdtünk a témáról beszélgetni, szóba jött, hogy mind a ketten ki szeretnénk próbálni sráccal, és jött az ötlet, hogy felelsz vagy metszezzünk.

És utanna á jött hozzám és el kezdtünk játszani.

Utanna meg nyílván, jöttek a vegyél le ennyi ruhát, vagy legyél meztelenül.

Utanna mentünk tusolni, és ott el kezdtem játszani a farkával.

És a végén az ágyban ki vertem neki, és le nyaltam róla a cuccot.

Másodjára már simán csináltunk egymással mindent.

Seggbe, szájba, volt minden. És akkor is ki vertem neki. De akkor màr egyből a számba élveztettem őt.

2022. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszexek vagytok mind a ketten. Te legalábbis 99%-ban úgy tudod, hogy a barátod is biszex, ahogy te is. Ezt miért nem tudjátok megbeszélni? De ha már normálisan nem megy a kommunikáció, lehet kevésbé "normálisan" is. Pl, amikor együtt vagytok, bedobod beszélgetés közben, hogy kedved lenne kiverni valakinek a farkát. Biztos lesz rá reakció.
2022. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Mond el neki mit szeretnél.
2023. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!