Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kedves biszexuálisok! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves biszexuálisok! Egy pasi vagy egy csaj érintése volt a legizgatóbb számotokra? Kort, nemet írjatok, pls.

Figyelt kérdés

#érintés #kéz #simogatás #Bőrminőség #Selymes kéz
2023. jan. 20. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sráccal volt a legerotikusabb .
2023. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiu vagyok es leginkabb a lanyoke volt izgatobb, viszont eletembe egyszer mikor nyaralaskor egy haverom ravett hogy zuhanyozunk együtt az volt szamomra a legizgalmasabb szexualisan.

Azelött sosem gondoltam ugy fiukra.

Viccelödve meg mosta a fenekem,gyengeden es felallt közbe, azatan ahogy ezt meglatta megkerdezte hogy ez jo erzes e.

En meg picit felve de mondtam neki hogy hat nemrosz.

Erre folytatta es egyre közelebb simult hozzam.

Ereztem hogy neki is kemeny es ez megjobban beinditott.

Szerintem sosem elveztem akkorat mint akkor.

Persze titokban tartottuk utana a többiek elött.

2023. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elsö irta mindkettö eleg izgalmas tud lenni ha jo a partner. Edig nagyreszt lanyokkal van tapasztalatom, fiu meg csak egyszer ert hozzam ugy de az nagyon erotikus volt es izgato.

F.

2023. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nővel, viszont az nagyot dobott a dolgon, hogy totál szerelmes voltam belé. Minden érintésétől megborzongtam.
dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!