Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el az anyukámna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az anyukámnak, és a legjobb barátnőmnek hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ezúton tanácsokat/tippeket szeretnék kérni,hogy hogyan is mondjam el az anyukámnak.Sokat gondolkoztam rajta,de igazából,mindig visszamentem a szobámba,és nem mondtam el.Válaszaitokat köszönöm:)

#biszexualitás #hogyanmondjam
2020. júl. 24. 00:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat.A megjegyzésnél kihagytam a legjobb barátnőmet.:)
2020. júl. 24. 00:14
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Pont úgy ahogy leírtad. Csak a bátorságot úgy kezeld mint ha levegő lenne.Nem szabad elfogynia.

Végy egy nagy lendületet és beszélj.

2020. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Vagy is nagy levegővétel és beszélj.
2020. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemed?
2020. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszeűen elmondtam
2020. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem mondtam. Nem éreztem szükségét az orrukra kötni, pedig anyukámmal nagyon-nagyon jóba vagyok, de arról sem tud, hogy mikor vesztettem el a szüzességemet (sráccal), akkor meg minek avassam be, hogy lánnyal is csinálom?

Nem azért mondom, hogy lebeszéljelek, hanem hogy kicsit elgondolkozz, hogy valóban szükséges-e MOST elmondani.

2020. júl. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges elmondani.Max abban az esetben indokolt,ha veled azonos neművel tervezel hosszabb tàvra.
2020. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb azt gondold át, hogy miért akarod elmondani, miért lényeges, hogy tudják? A szülők egy dolog - de majd eljön az ideje amikor beavatod őket. A legjobb barátnő... sokszor a legnagyobb pletykafészek is. Szóval ha nem vagy még lelkiekben felkészülve a coming outra akkor nem kapkodnék vele.
2020. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak én nem értem, de miért kell minden egyéni titkodat megosztanod. Mármint oké, nem kell szégyellni, én is azon vagyok, hogy vállald fel saját magadat, de miért kell odamenni, hogy "ez vagyok én"? Miért nem csinálod csak úgy ahogy neked tetszik és ha valaki rákérdez, akkor elmondod, mintha azt közölnéd, hogy az ég kék.


Meg hát semmi értelme ezeket addig megosztani, amíg mondjuk nem hozol haza egy azonos nemű személyt.

2020. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert nem tudod hogy fognak erre reagálni.
2020. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!