Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan nő, akit izgatna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill kérdése:

Van olyan nő, akit izgatna, ha a párját szopná egy pasi a jelenlétében?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként én nagyon szeretném, ha ilyen lenne a feleségem :)
2023. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
1es akkor inkább férjednek kellene lenni. Szerencsétlen nő 😂
2023. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsétlen b.uzik....
2023. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerűbb lenne homokos közt keresgélni. Minek ilyennek nő, mutogatni? Már mindenki felvallalja
2023. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ja vannak olyan párosok akik "mindenki-mindenkivel" alapon keresnek 3. játékost. Viszont nem túl valószínű, hogy egy anonim fórumról próbálkoznak, mikor ott van egy rakás partnerkereső ahol egyből látszik minden paraméter (életkor, lakhely, kinézet) és azoktól a fickóktól is napi 30-40 beérkező levelet kapnak.
2023. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Igen persze hogy van. Az a legszexibb mikor rá is ül a férj a pasi farkara. A múltkor le is fosta. Az volt a legizgibb.
2023. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók!


Aki nem szereti a buzereket, biszexeket az minek tököl ebben a kategóriában. Senki sem hívott benneteket, lehet lapozni. Amúgy pedig nőket kérdeztem. Kapjátok be a f@szomat, de télleg!

2023. febr. 10. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
7es. Igen igazad van. Minek jönnek ide. Én rendszeresen csinálom. a feleségem élvezi. Mondjuk mi mindent bevállalunk, az anál a kedvencem. Csak már nagyon kitágultam és nem bírom visszatartani. Már 3 éve pelenkát hordok. Nincs valami tipped hogy hozza vissza a régi állapotába? Nem akarok lemondani az anális behatolásról. Csak így a szagok kellemetlenek hétköznap.
2023. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Bevallom anál terén kevés tapasztalatom van. Összesen 1x dugott meg egy nő straponnal és 2x megujjaztak. Nincs a tiedhez hasonló tapasztalatom, talán szünetet kellene tartanod, hogy regenerálódj. Vagy megkeresni egy dokit.

2023. febr. 10. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Köszönöm szépen a segítséged kedves 9-es!
2023. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!