Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ideje arról ábrándozom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje arról ábrándozom, hogy két pasival milyen lehet szekszelni. Egy heteró pasit nem zavarná egy másik pasi jelenléte? 26/L

Figyelt kérdés
Illetve, kicsit félek attól, hogy nem tudnék egyszerre kétfelé figyelni. Lányok, mennyire bonyolult ez? Eddig komoly kapcsolataim voltak, de mostanában próbálkoznék kicsit ezzel-azzal. A popsim még szűz, és egyelőre nem is vágyom rá, hogy ezen változtassak.
2019. nov. 11. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasit izgat a téma, ehhez találsz könnyedén jelentkezőt. Az hogy tudsz-e kétfelé figyelni, szerintem gyakorlás kérdése.
2019. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a HETERO férfit igenis zavarja, nem is tud úgy szexelni hogy a másiknak látja a fütyijét, vagy hogy hozzá érjen.

Ahhoz mást keress.

2019. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szendvicsbe jobb lenne pedig !
2019. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem heteróként nagyon zavarna egy másik meztelen pasi. Főleg ha hozzàm érne.

Egy nőt pedig nem tudnék szexuális eszköznek tekinteni.

Dugtan már érzelmek nélkül, olyan semmilyen nem volt. Nem kielégülést éreztem hanem ürességet.

2019. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Szívesen "szekszelnék" benned egy másik palival együtt.
2019. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En mar voltam ket pasival nem zavarta oket sot ok akartak imadtam
2019. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem most úgy érzem zavarna.

Ha viszont korábban már volt több közös programunk és fokozatosan jutottunk el eddig akkor el tudnám képzelni, persze csak ha nem vagyok szerelmes.

2019. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szégyellős és bízik magában azt nem zavarja - a lányra figyelnek többesnél nem a másik cerkájára. A klubbok tele vannak ilyen férfiakkal, pedig full hetero mind.
2019. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lennék az egyik hogy kenyeztesselek ..!
2019. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem zavarna,élveznélek ugyis.41f.
2019. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!