Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Házasságban és/vagy párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban és/vagy párkapcsolatban élő férfiak ti, hol, hogy találtok magatoknak megfelelő (férfi) szexpartnert? Manapság nem könnyű ismerkedni és a megfelelő személyt megtalálni. 36 BP/FFI

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Volt kettő is,mindkettő megbízható házas srác volt.

Pár éve próbálkoztam ismerkedni, mióta nincs barátom,de itt Pesten nagyon nehéz.

Három hét írogatás,telefonálás után pont ma írta meg egy harmincas,hogy a "hang" a lelkében lebeszélte.Reménykedtem pedig..:(


Ff/Bp

2023. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Elég nehéz ismerkedni. Már ketten is vissza mondták. Vagyis nem mondták csak eltűntek :(

Jó lenne egy megbízható extra kapcsolatra.

2023. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező Te milyet keresel?
2023. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz, mert nem könnyű összeegyeztetni a helyet-időt.

Nekem volt már alkalmi, és az is nagyon nehezen jött össze. Eddig rendszeres soha nem volt, pedig ez lenne a célom.

37/f

2023. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
4 es milyet keresel? :)
2023. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miskolc környékén valaki cumiztatna rendszeresen?
2023. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Kb 2 partnerem volt innen, de kb. 5 éve senki. Legtöbben csak fantáziálnak. 50, hogy nem passzoltok egymáshoz. Ugye Passzív-Passzív felállásban nehezen élik meg a szexualitásukat az emberek. Ha igen, nem lesz helyetek, (kb 30%) Tehát, 20%, hogy eljutsz a képcseréig. Ezt az arányt tovább bontod, mivel kb 10:1-hez, hogy bejöttök egymásnak.Máris 2%-nál állunk. Utána jön a pánikfaktor stb.
2023. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A pánikfaktor a legjellemzőbb. "fosó" faktornak is lehetne hívni.

Szinte az utolsó percben,vagy a találkozás helyére menet mondják le, tűnnek el a férfiak.

A vágyuk aztán kínozza őket,ezt hallottam sokuktól.De van amelyik 9 talit tol el,mond le.

2023. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha már kérdeztétek akkor én normál testalkatú, nem túl szőrös, értelmes partnert keresek, akivel normálisan lehet kommunikálni.
2023. febr. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!