Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most nők véleménye érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nők véleménye érdekel mivel énis nő vagyok de most a nők érdekelnek egyik nemmel sem voltam még nővel akarom előszőr csinálni ha előszőr előjátékként jó ötlet előszőr csinálni a mell harapást? elötte semmi csók stb

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Első körben tanulj meg írásjeleket használni, hogy érthető legyen a mondatod

Mellbe akkor se harapj, ha már nem az első alkalommal vagy együtt valakivel. Milyen idióta kérdés ez?

2023. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ilyent sose csinalj ,ennek kovetkemenyei lehetnek ,ha Te valoban az vagy amit irtal akkor szeretned ezt ?
2023. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Előtte semmi csók? És hogy gondoltad ezt? Mint egy k.rvánál előre lebeszélitek, hogy te ezt és ezt akarod? Mert nem hiszem, hogy lehetne úgy ismerkedni, hogy beleharapsz valaki mellébe. Ráadásul ennyire érzelemmentesen, előre eldöntve, hogy nővel, nem pedig azzal, aki megtetszik... igazi főnyeremény lehetsz. A helyesírás meg csak hab a tortán.
2023. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te férfi vagy
2023. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!