Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ha olyan pasitok lenne, aki elfogadná, hogy mértékkel és előzetes megbeszélés alapján nőkkel is szexeljetek, akkor élnétek ezzel a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2023. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én már éltem is.Hármas viszont kizárt nálam,Barátom próbált rávenni,de nem.Féltékeny lennék a másik lányra,meg nem tudnám elviselni ha jelenlétemben egy másik lánnyal is szexelne.
2023. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Eleve nem kérnék ilyet. Érett személyiség vagyok, nem pedig olyan, aki fél a monogámia okozta felelősségtől, és elkötelezettségtől. Ehhez viszont érzelmileg fel kell nőni. Na erre sokan képtelenek.
2023. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem élnék. Több oka is van. Pl nem hiszem, hogy csak szex elég lenne. Nekem fontos, hogy a másik szimpatikus legyen, nem tudok senkire csak egy testként gondolni, és így félő, hogy később többet akarnék. Aztán ki tudja, később nem kapom-e meg, hogy a párom is szeretne félrejárni, és én is megtehettem, ezért engednem kell. Illetve valóban, ha én megtehetem, ő miért nem? És itt már el is érkeztünk egy nyitott kapcsolathoz, amire szerintem nem lehet hosszú, közös jövőt alapozni. Én pedig már nem szeretnék csak úgy ellenni egy kapcsolatban, mert éppen nincs más. Vagy legyen komoly, vagy akkor már inkább leszek szingli, és akkor azzal fekszem le, akivel akarok.
2023. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze, igen
2023. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést, hogy férfiként válaszolok.

Lehet bennem van a baj mert sokszor hallottam, hogy férfiakat zavarja ha a biszex bnőjük esetleg nőkkel is kívánna foglalkozni.

Számomra ez furcsa ha ezt egy férfi úgymond nem engedi.

Véleményem szerint egy nő attól még nőiesebb, szexibb, izgalmasabb, ha nőkhöz is vonzódik.

És ha kedve van hozzá, hát nyugodtan tegye meg, miért korlátoznám az általam szeretett nőt abban, hogy más fajta élményben részesüljön, amit én nem tudnék megadni neki.

Egy kapcsolat nem a korlátozásoktól meg a tiltásoktól lesz jó, persze értelmes hatályokon belül.

F.

2023. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
6-os, és ha a biszex nőd dobna téged egy nő miatt? Melyik sértené jobban az egódat? Ha férfi vagy ha nő miatt dobna a nőd?
2023. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon egyetértek a 6-ossal, a biszexualitás csak még vonzóbbá tesz egy nőt.
2023. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Azért gondolkodtok így pasik, mert nem láttok tovább a farkatoknál. Meg persze nem mindegy, hogy milyen kapcsolatban bi a nő. 20 évesen egy csaj, akivel semmi komolyat nem terveztek, izgi lehet. 33 évesen, gyerekkel, vagy életed szerelmével már más a helyzet. A bi-ség nem csak azt jelenti, hogy szexelne nővel, hanem akár szerelmes is lehet egybe. Azaz nem csak másik férfi most hagyhat el, hanem nő miatt is. Azaz 2x akkora esélye van, hogy talál mást. Főleg, ha el is engeditek ismerkedni.

Tudok olyan párról, ahol így lett vége egy 10 éves házasságnak. A férfi volt a legjobban meglepődve, mert hogy ő nem gondolta volna.

Nem azt mondom, hogy minden esetben megtörténhet ez, de őszintén, pasikkal miért nem engeditek el? Féltékenység, ugye? Meg az nem szexi. Én azt gondolom, hogy komoly kapcsolatnál ennek nincs helye.

A 4-es.

2023. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!