Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Negyvenes férfiként kezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes férfiként kezdett érdekelni mások farka?

Figyelt kérdés

Hogyan tudod ezt kezelni?

Elfolytod magadban a vágyat?



2023. ápr. 4. 15:52
1 2
 11/16 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Éld meg a vágyidat különben öreg korodban bánni fogod. Ne akarj senkinek se megfelelni, és a homofob gyökerekkel meg végképp ne foglalkozz. Én is 40 es vagyok de én full meleg vagyok a nők sose érdekeltek...
2023. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
30as éveim elején előtört belőlem a vágy egy férfi irányába és engedtem a vágyaimnak! Ma kb 10 év elteltével melegként élek egy pasival,teljes harmóniában és boldogságban
2023. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
én is cumiznák már 50 évesen!
2023. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
sokáig küzdöttem hogy elfolytsam de végül is kipróbáltam. Fantasztikus élmény volt
2023. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 vagyok, már legalább 3 éve érdekel, kizárólag orális célból, és már párszor lett volna rá alkalom, de óvatosságból* még sose mertem kipróbálni!


*ki tudja mások tényleges egészségi állapotát

2023. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem már kb 3 éves korom óta izgató volt a farkak látványa. Ki is voltak rám akadva óvodában, iskolában is.
2023. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!