Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mitöl lehetett? biszexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitöl lehetett? biszexualisak vagyunk?

Figyelt kérdés

Haverom nalam volt es jatekbol verekedtünk az agyon. kb egy fel oraja "jatszottunk" igy egymassal amikor ültem rajta, lefogtam,ereztem ruhan keresztül hogy kemeny lett neki meg lüktet.

Kesöbb nekem is es elöször csak nevettünk rajta meg egymashoz nyomkodtuk szivatasbol ruhaba, de egy idö utan mar azt ereztük mindketten hogy felizgultunk.

Aztan megszolalt haverom hogy öt nem zavarja ha hozza nyomkodom.

Erre en folytattam es hirtelen mindketten egyszerre elelveztünk ruhaba.

miert izgultunk fel ettöl?

En a lanyokat szeretem es tudtommal haverom is.

Tudom,hogy gaz de legyszi normalis valaszokat irjatok.


2023. ápr. 20. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy minimum biszex
2023. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán azok vagytok.
2023. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy dörzsölődés hatására feláll, az még oké. Az hogy utána megbeszélitek és elélveztek az már minimum kétséges.
2023. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazabol nem nagyon beszeltünk semmit csak mondta hogy öt nem zavarja ha hozza nyomkodom. es ettöl valamiert meg jobban akartam folytatni.
2023. ápr. 20. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Öregszünk melegszünk
2023. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicseszik az emberrel a természet. Írd be a google-ba az oxitocin szót és nagyjából minden világos lesz. Szoros emberi kapcsolatoknál fokozottan termelődik és férfiaknál gyakran merevedést okoz, sőt tovább is megy a dolog. Az emberi működés meg olyan, hogy ami örömérzést okoz, azt szívesen csinálja az ember.
2023. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, nekem kamugyanús a sztori. Más évekig gyakorol, hogy egyszerre élvezzen el a partnerével, nektek meg elsőre, ruhán keresztül…
2023. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"Kemény, lüktet" Azt meg hogy lehetett ennyire jól kirészletezni? Kezednek is nyomódott az ágyéka, vagy egyáltalán volt rajtatok rendes ruha? Milyen ruha volt rajtatok? Lefogtad - mit? Konkrétan egymáson is feküdtetek, birkóztatok?

Egyébként ez a ruhán keresztül nyomkodás valóban működik, mással is megtörténik, ember se kell hozzá, fal, asztallap, bármi megteszi. Ettől nem feltétlen vagy bi, akkor vagy az, ha a haverod testi jelenléte is ad egy plusz tölteted a fantáziádnak, mármint ahhoz képest többet, mintha mondjuk az ajtókerettel vagy egy zsák krumplival birkóztál volna. Mert elélvezni ellehet bárhogyan.

Figyelj, nem rossz dolog a nyomkodásos élvezés, játsszátok, ha bejön, biztos jobban csinálja, mint az ajtófélfa. Viszont a valódi szexualitásotok azon múlik, hogy közben valami lány testére gondoltok, vagy egymáséira...

Az ne tévesszen meg, plátói módon még a melegek bizonyos hányada is lányokba szerelemes, attól még lehet vonzódni testileg fiúkhoz.

Amúgy hogy az életbe ment haza, ha összefoltoztátok a ruháitokat?

2023. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindkettönknek föleg a boxere lett olyan ugy hogy ezzel nem különösebben volt gond
2023. ápr. 20. 19:58
 10/16 A kérdező kommentje:
En nem ggondoltam semmire közben
2023. ápr. 20. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!