Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mitöl lehetett? biszexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitöl lehetett? biszexualisak vagyunk?

Figyelt kérdés

Haverom nalam volt es jatekbol verekedtünk az agyon. kb egy fel oraja "jatszottunk" igy egymassal amikor ültem rajta, lefogtam,ereztem ruhan keresztül hogy kemeny lett neki meg lüktet.

Kesöbb nekem is es elöször csak nevettünk rajta meg egymashoz nyomkodtuk szivatasbol ruhaba, de egy idö utan mar azt ereztük mindketten hogy felizgultunk.

Aztan megszolalt haverom hogy öt nem zavarja ha hozza nyomkodom.

Erre en folytattam es hirtelen mindketten egyszerre elelveztünk ruhaba.

miert izgultunk fel ettöl?

En a lanyokat szeretem es tudtommal haverom is.

Tudom,hogy gaz de legyszi normalis valaszokat irjatok.


2023. ápr. 20. 15:59
1 2
 11/16 sandrisbp ***** válasza:
100%

Hát nyilván van bennetek egy kis affinitás a saját nemetek és egymás iránt. Mondjuk nem ártana tudnom, mennyi idősek vagytok. Ha 14-18 közt, akkor azt mondanám, teljesen természetes és átlagos, ami történt, sok más ilyen korú srác is ugyanígy járt volna egy ilyen helyzetben. Nem érdemes túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki, ha amúgy nem foglalkoztat különösebben a téma... Ettől még simán lehet, hogy mindeketten full heterok lesztek további életetekben és nem fogjátok úgy érezni, hogy valami kimaradt az életetekből.

Ha viszont már 18 év felett, vagy még inkább 20 felett vagytok, akkor szerintem üljetek le és beszéljétek át, ami történt, és hogy akarjátok-e, hogy legyen folytatása. Akkor jó eséllyel jól járnátok, ha tovább is mennétek a szexualitás ezen válfajának útján, hogy fennkölten fogalmazzak.

2023. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
kicsit túl regényszerű lett a lüktető pénisz, megbeszékés, egyszerre élvezés dolgokkal
2023. ápr. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi extra. Fiatalok vagytok, jó haverok vagytok, a testetek meg így reagált. Egyszer ebből valószínűleg több is lesz, megéltétek a barátságot egy közös elélvezéssel. Nem ti vagytok az elsők és nem is az utolsók.
2023. ápr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha és amennyiben nem kamu a kérdés, akkor mindenképpen van legalábbis hajlamatok a biszexualitásra/homoszexualitásra. De ezzel semmi baj sincs :)
2023. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bik vagytok.Egy lépés és ki veritek egymásnak aztán majd azon kapod magad

hogy egymás szájba vagytok.

2023. ápr. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Korotok?
2023. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!