Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez miért lehetett?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehetett? Van még valaki ilyen rajtam kívül? 19/l

Figyelt kérdés

Tudtam én már magamról, hogy biszex vagyok de valahogy az utóbbi egy évben nagyon kívántam szexuálisan a lányokat.

Zavarbaejtően méghozzá, meg akartam csókolni őket úgy, hogy be sem jött a csaj meg nyilván felizgultam minden jó lányra. Sosem volt velem ilyen ezelőtt de nagyon kényelmetlen volt ez az egész. :(

Azóta a lányok jobban vonzanak. Eddig pedig csak hónapokba telt egy "lányos időszak" de ez már kb 2 éve tart.



2019. máj. 26. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt kb ugyan ez a helyzet...:/

21/L

2019. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom. :(

Remélem valaki tud majd "segíteni" vagy valami bítatót mondani. Nem lehet az, hogy csak mi vagyunk ilyenek. :(

Én már azon is gondolkoztam hogy lehet ez azt is mutatja, hogy jobban vonzódok a lányokhoz.

2019. máj. 27. 00:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Bíztatót*
2019. máj. 27. 00:39
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Legalább ti átérzitek hogy mit is érzünk át pasiként. :D
2019. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
ó de sajnállak titeket, a könnyem kicsordult 😪🙄
2019. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Légyszi normálisan válaszoljatok már :(
2019. máj. 27. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél tulajdonképpen? "Átszokni" a fiúkra?
2019. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak azt szeretném tudni, hogy ez mi miatt van. Hogy lehetséges, hogy a lányok vonzanak jobban? Vagyis hogy ennek a jele. Vagy ez ilyen időszakos?

Jó lenne valaki aki idősebb és tapasztaltabb ilyen téren. Tuti létezik még valaki aki átélt ugyanilyen dolgot és tud valamit mondani.

2019. máj. 27. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Először azt is kellene tisztázni, hogy milyen a viszonyod a fiúkkal. Mire alapoztad eddig, hogy biszex vagy. Ha 2 éve csak a lányok érdekelnek, akkor ez 17 éves korod óta így van. Előtte volt bárkivel is tapasztalatod vagy ezalatt a 2 év során? Egyébként lehetséges az, hogy mivel még elég fiatal vagy eddig esetlegesebb voltál szexuális téren és egyre inkább ahogy idősödsz, kilépsz a serdülő korból, erősödik meg benned az orientáltságod. De ez csak egy felvetés. Könnyen lehet, hogy változol még, és lesznek fiús időszakaid, de az is könnyen lehet, hogy megmaradsz a lányoknál. Ami sokat segítene a tisztázásban, az a tapasztalat. Lehetőleg mindkét nemmel. És itt most nem arra gondolok, hogy feküdj le görcsösen fűvel fával, hanem hagyd nyitva az ajtót a fiúk és a lányok felé is. Ne határold be magad most rögtön, csak hagyd magad tapasztalni. Idővel látni fogod mire van szükséged igazából.
2019. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A fiúkkal most egyáltalán nem jó a viszonyom. Sajnos voltam egy fiúval aki nagyon sokáig érzelmileg manipulált és már menekülni akartam tőle de alig tudtam szabadulni. (nem feküdtünk le) nagyon nem tudok elképzelni egy kapcsolatot sem ezek miatt sőt volt idő mikor konkrétan rosszul voltam a fiúktól, gyomoridegem volt mert sajnos általánosítottam a rossz tapasztalatok miatt. Nyilván nem tudok parancsolni a testemnek. Meg a mai napig előjön bennem a gyomorideg ha egy fiú próbálkozik nálam.

Arra alapoztam, hogy biszex vagyok, hogy kb 15 éves koromban megtetszett az egyik leendő osztálytársam. De akkor is ez volt, hogy a lányok jobban bejöttek aztán ez az időszak elmúlt és újra a fiúk játszottak nálam. Sajnos senkivel sem volt tapasztalatom csak tetszettek emberek. :'D igazából kb 2 lány tetszett eddig a többi mind fiú volt.

Rendben, köszönöm szépen a válaszod!

2019. máj. 27. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!