Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék vagy csak kanos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék vagy csak kanos?

Figyelt kérdés

Tegnapi buliban egy 20 év körüli csávó mondhatni rám nyomult. Egyedül voltam mert akikkel mentem hamarabb elmentek mivel rosszul lett az egyikük. Szóval a srác oda jött dumálni, majd végül kimentünk mert mondta cigizne. Kikísértem mert miért ne. Nos ott benyőgte hogy le akar szopni. Azt hittem viccel. Mondta hogy komolyan. Nos bevallom elég kanos voltam. Ennek ellenére nemet mondtam. Dumáltunk tovább majd meghívott egy piára is. Mikor elmentem WC-re utánam jött. Behúzott egy fülkébe és újra megkérdezte hogy tuti nem? Közbe simogatta nacin át. A lényeg végül leszopott. Utána viszont én teljesen megborultam és gáznak éreztem mindent így kb egyből elindultam haza. Akart velem jönni de mondtam hogy ne mert ez az egész gáz most.


Ma reggel is ezen agyalok. Kb ezzel keltem. Nem tagadom le ami történt. Konkrétan az egész szopás alatt remegtem ami sose történt meg velem. Olyan volt az érzés végig mintha most élveznék el de végig kb. Hallottam hogy "egy férfinak egy férfi tudja a legjobban" de kamunak gondoltam.


Amin agyalok:

- Bi lettem/vagyok?

- Más is így szop?

- Miért gondolta, hogy kapható vagyok ilyenre?

- Mással is ilyen lenne? Hol találnék...?


2023. ápr. 29. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

A 3. kérdés nagyon jó. Én mindig megérzem kiben van hajlam.

Amit írtál érdekes. Sose szoptak még úgy le, de kipróbálnám. Melyik szórakozóhely volt ez?

Amúgy itt szerintem kapsz bőven leveleket.

2023. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a story, akkor biztos biszex vagy. Ha kamu a story, akkor is, mert eléggé érdekel a téma.
2023. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy ÉS kanos.
2023. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi szexualitás nem egy két színből álló polaritás.

A teljesen heteró, a teljesen meleg véglet közt végtelen számú állomás van. Nem lehet ezt így meghatározni. Ha engem kérdezel teljesen mindegy is hogy mi a besorolás amibe te magadat be akarod sorolni vagy téged vagy a két pólus közt lévőket a társadalom. A lényeg hogy te mit érzel mit szeretnél, mire gondolsz mire vágysz. A többi csak előítélet. Ha neked az a jó hogy mindegy kivel kezdesz szexuális aktust akkor az legyen neked jó. A többivel ne törődj. Nem élsz csak egyszer. Élvezd .

2023. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kérdésből egyértelműen lejön, hogy bi vagy.

És kanos :)

2023. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Steve31 ***** válasza:
70%
Hàt egy ijet èn is àtèlnèm...
2023. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
nekem is van hetero ismim,aki néha enged ezt azt..van ilyen..ha jo volt akkor nem kell a lelkifurdi..mindent ki kell probálni,egyszer élunk
2023. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, hogy valakire ránézek és talán ő sem tudja, de benne lenne, hogy leszopjam. Sokszor pár mondat és máris benne van a dologban, pedig előtte talán eszébe sem jutott addig.
2023. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Steve31 ***** válasza:
70%
Engem is szophatna...
2023. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kanos biszex vagy,ne agyald túl.

Ja és nagyon szerencsés is 🙂

2023. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!