Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fogadjam el ,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el ,hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Egy éve folyamatosan már férfiakról vannak gondolataim és szerintem biszexuális vagyok minimum ha nem is meleg.Igazából sosem voltam heteró szerintem sosem,éreztem magam annyira heterónak.Ugyéreztem,hogy nem vagyok elég heteró ahoz,nővel legyek.Viszont fiukkal sem akartam lenni semmiképpen.Mostmeg folyamatosan küzdök nemtudom mit csináljak hogyan fogadjam ezt el?

2023. máj. 27. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Amikor kb annyi idős voltam, mint most te, sőt, kicsivel fiatalabb, hasonló problémával küzdöttem. Igaz, volt egy két csajom, de nem mozgatták meg igazán a fantáziámat. Ha kivertem, sokszor azon fantáziáltam, milyen jó lehet egy f@szt szopni. Mit mondjak? Sokszor pocsékul éreztem magam emiatt. Kellett kb tíz év, hogy elfogadjam, hogy nem csak a punci érdekel, hanem a kuki is.
2023. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De nem érdekel a szopás vagy ilyesmi,de beindulok bizonyos dolgokra
2023. jún. 4. 19:47
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Nálam se úgy kezdődött, hogy azonnal a szopás érdekelt. Ez egy hosszúnak is mondható folyamat vége felé jött, hogy maga a szopás izgatott.

Az, hogy úgy érzed,hogy nem vagy elég heteró ahoz,nővel legyél, és egy éve folyamatosan férfiakról vannak gondolataid, a kezdete annak az útnak, aminek a végén határozottan kívánni fogod, hogy egy férfivel szexelj. Az, hogy az aktív, vagy a passzív oldal fog jobban érdekelni, esetleg uni leszel, és mindkettőt műveled, az idő tájban fog megmutatkozni, amikor már kívánod a férfiszexet. Én végülis uni lettem, erősebb passzív oldallal.

Ha bővebben szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj rám!

#11 vagyok.

2023. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már sikerült elfogadnod😀
2023. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem még nem sajnos:(
2023. szept. 22. 13:09
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor innentől ez már csak rajtad múlik. Minél hamarabb megtörténik az elfogadás, annál jobb lesz neked☺️
2023. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nos próbálkozom,de nem megy sajnos nem érzem jól magam:(.
2023. szept. 26. 19:57
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Több idő kell neki, nem fog egyik napról változni a helyzeted.
2023. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!