Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy fogadjam el magamat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés
Szóval,nem rég jöttem rá,hogy nem heteró vagyok,hanem biszexuális,szóval a fiúk is érdekelnek valamennyire. De én tudom,hogy ez nem helyes,ez nem normális. Ellenzem a meleg házasságot,a Pride-ot,de én még is biszexuális vagyok.

2019. dec. 23. 09:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell,hogy nem csókóloznék fiúkkal,szóval semmi romantika,így valahogy közelebb vagyok a heteroszexuálitáshoz.
2019. dec. 23. 09:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan állok én is. Izgat sráccal a szex.:) Lehet nekem veled kéne kipróbálni :P
2019. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem is izgat. De valahogy ez bűntudatot kelt,mert tudom,hogy ez nem helyes,de mégis biszex vagyok.
2019. dec. 23. 09:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

MIt tudsz tenni...

Vagy elfogadod magad és megszereted azt, aki vagy. VAgy utálod magad és gátlásos leszel.

2019. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogadd el magad, hogy nem foglalkozol a kiskorodtól beléd nevelt nornákkal. Amíg elítéled a melegeket addig magadat is el fogod.
2019. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a probléma, hogy te "tudod", hogy ez nem helyes, nem normális. Pedig az, te vagy rá az élő példa. Homoszexuálisok mindig is voltak, lesznek is, az állatvilágban is jelen vannak, és annak ellenére, hogy nem szaporodnak, valahogy mégsem halnak ki. Mert ez a jelenség a természet része. Az a nem normális, hogy az emberek kitalálták, hogy azonos nemhez vonzódni bűnös dolog. Ugyan miért? Kinek ártunk vele?
2019. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van benne valami,hogy ez a természet része. Igazából nincs semmi bajom se a melegekkel,se biszexekkel,se senkivel,csak hát az egész család homofób+taszít az ilyen Pride félék. Amúgy romantikusan nem vonzódom a fiúkhoz,csak lefeküdnék.
2019. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így àllok ehhez,mintca kérdező.
2019. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor ideje elfogadnom magamat.
2019. dec. 23. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Akkor rákérdezek: miért is nem helyes?

Ja, azért, mert azzal mosták az agyadat az ősök, hogy ez mennyire sátántól való? Igen... párszáz éve meg azt sulykolták, hogy sátántól való gyógynövényekkel gyógyítani, és mennyire dicső ett az ilyen embereket élve elégetni. Vajon attól, mert valamit gondolkodás nélkül sulykolnak, az már úgy is lesz?

Javaslom a gondolkodást! Egyáltalán: mi az, hogy "normális"? Annyira szeretnek dobálózni ezzel a szóval... de mitől lesz valami normális, vagy sem? Az, hogy két ember szereti egymást, és élvezik, ha szabad akaratukból szexuálisan együtt vannak, az miért is ne lenne normális? Mert nem lesz belőle gyerek? Akkor ilyen meggondolással a heteró aktusok 99%-a is abnormális. "Mert a biblia aszonta?" Hát kérlek, akkor ezek szerint az emberkereskedelem, meg saját gyerekünk feláldozása teljesen okés, hiszen a Bibliában van is rá példa, és egy rossz szó nem hangzik el ellene. Természetellenes? Nagyon szeretnek ezzel előhozakodni. De nézzük csak meg, hogy a természet milyen! Ősidők óta jelen van a homo- és biszexualitás. Sőt, van olyan faj, amelynek egyedei nem is akarják nem szerint megkülönböztetni egymást, dugnak, akivel csak tudnak. De oké, hozakodjunk elő azzal, hogy "hát a fajfenntartás ösztöne szerint tovább kell adni a génjeinket". Oké. De akkor az emberek 90%-a abnormális, mert megáll 1-2-3 gyereknél, és nem akar annyit szülni, amennyi a lyukon kifér. Nem kéne dobálózni a "normális" és "nem normális" kifejezésekkel.

És miért is ellenzed a melegházasságot? Túl azon, mert azt hallottad drága művelt apukádtól, hogy a "mocskos b**ik ne házasodjanak"? Mert annyira sátántól való dolog, hogy két ember, akik szeretik egymást, hivatalosan is egy pár lehessenek? Tényleg ennyire bele kell mászni az emberek magánéletébe?

És miért is ellenzed a pride-ot? Ja, mert hogy attól fognak "megb..zulni" a gyerekek, hogy látnak két kézen fogva sétáló férfit? Csak mert divat ezzel előhozakodni. Az igazság meg az, hogy nem ettől lesz valaki meleg vagy biszex. Egy ízig-vérig heteró nem fog rákapni a farok ízére akkor sem, ha ezer meleget lát. Nem kevés kutatás bizonyítja, hogy a homoszexualitás nem terjed vizuális úton.

"A magánélet nem az utcára való"? Ebben tényleg van valami. De kíváncsi lennék, hogy aki ezzel érvel, az miért nincs kikelve magából, amikor lát kézenfogva sétálni egy heteró párt? Ja, mert az tetszik neki? Ez esetben viszont ez nem érv, hanem egyszerű primitivitás.

Tudod egyáltalán, hogy mi a Pride célja? Előbb tájékozódj, mielőtt fröcsögő véleményt ordibálsz!

2019. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!