Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteróként kérdeznék, biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróként kérdeznék, biszexek válaszoltok?

Figyelt kérdés

Mi a jó a biszexeknek az egyoldalú nem kölcsönös szexen? Úgy éetem amikor ők szopnak de cserébe semmit nem kapnak. Bennük ennyire nincsen vágy hogy viszonozva legyenek?

Heteróként a kölcsönösség alap dolog, de a biszexeknél miért nem az? Heteróként 2 dologra tudok gondolni: vagy az van, hogy valóban vágytalan az aki leszopja a másikat mindenféle kölcsönösség nélkül, vagy pedig valamilyen mentális baja van az illetőnek, pl szereti ha kihasználják, de ez nem is tudatosul benne.

Biszexek mi a helyzet valójában?


2023. jún. 1. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Biszex vagyok és nőt is imádok csak az ő örömére kinyalni, ujjazni. Nem várok el viszonzást mert nekem az is öröm ha látom és érzem, hogy jó volt és kielégült. Akár többször is.

És pontosan ugyan ez a helyzet ha pasit, srácot elégítek ki orálisan.


Te ezt láthatod egyoldalúnak, de én meg kölcsönösnek látom és érzem.

2023. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

9-es! Olvasd már el az itteni biszexeket! Mennyi olyan kerdés van, ami az egyoldalú szexről szól! És azok a biszexek önként szopnak le akárkit mindenféle viszonzás kölcsönösség nélkül, csak azert mert egy f.szt akarnak a szájukba.

Heteró nők nem ajánlanak olyat hogy gyere leszoplak, velem meg semmit nem kell csinálnod.

Amit taglaltál: a nők akiket nem elégit ki a párjuk, azok a nők el is hagyják a párjukat és jogosan. Ugyaníggy elmondható ez arra is, amikor egy nő nem elégiti ki a párját. Akkor a férfi hagyja ott a nőt, szintén jogosan.

Úgyhogy taglalhatod, de érett normális emberek eleve viszonozni akarják az öröm okozást. Kölcsönösen.

2023. jún. 1. 21:21
 13/20 A kérdező kommentje:
11-es mi a kölcsönösség abban hogy a másik nem elégít ki téged? Fogalomzavaros vagye?
2023. jún. 1. 21:24
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Szia, kedves kérdező! :) Elképzeltem magamnak, hogy egy hetero rákérdez a csajától:

- Gizi, jó volt, hogy megdugtalak?

- Igen, szivecském. :)

- Gizikém, drága egyetlenem, nem viszonoznád felcsatolhatóssal...?

- Hát, valahogy most nem, angyalom... :)

- Mi va', Gizi, te nem vagy a kölcsönösség híve...?


:-)


Egyébként félig-medig értem a kérdezőt, mivel tényleg akad a biszex pasik között olyan, aki akkor se kényeztetné a másikat valami módon, ha elfogadná.


Na de, kérdező, hetero pasik között nem léteznek önzők...?

Dehogynem.


Azonban sok meleg illetve biszex férfi van, akinek pusztán az az öröme férfival, ha szophat, és semmi más nem érdekli pasival. Ez esetben nem önző a másik fél, amennyiben TILTJA számára a partnere, hogy kényeztessék.


Mondok konkrét példát, biszex férfiként.


Én baromira nem szertem, ha egy pasi veri a farkamat. Viszont ha tetszik egy csaj, attól szívesen veszem. Nagyjából így vagyok a szopatással. Imádom a f@szt, leszopni is. De viszont sokkal kevesebb pasinak engedem, hogy leszopjon, mint ahánynak nem. Ha viszont egy nekem tetsző csaj szop le, azt élvezem.


Azt az egyet viszont én is fucsálom, hogy ha az egyik fél örülne bármi kényeztetésnek, a másik akkor se ad neki semmi viszonzást.


De mégis, a lényeg, kedves kérdező, az előzetes megállapodás.


Ahogy csaj és pasi között is!


Tegyük fel, a csajom nem szeret szopni. Vagyok olyan úriember, hogy nem fogom a szájába nyomi a f@szom. Persze olyan is van, amikor a csaj annyira szereti a pasit, hogy amit nem szeret, azt is valamilyen szinten megteszia másikért. De én akkor se várom el. Tegye azt a csajom, ami neki is jól esik.


Magyarán kompromisszum létezik hetero szexben is, meleg szexben is.

Normálisnak tartom, ha egy férfi azt mondja nekem, ő cak azt évlezi férfival, hogy megszopatja. Rendben van, ez is egyfajta igény. Az is, hogy sokan közülök semmi másra nem vágynak férfiként, amikor férfivel vannak.


Nos, itt jön képbe az előzetes megállapodás kettejük között, kompromisszummal:

vagy elfogadja a szopó, hogy akivel épp ismerkedik, csak szopatni akar, mert, mondjuk, a szopás iránt i vágyát kiélheti, a msáik meg a szopatás iránti vágyát.


Vagy pedig arra jutnak, hogy a szopó is szeretne valamit a partnertől, de a partner semmit nem sezretne adni, nos, dönthet úgy a szopó, hogy keres másik pasit.


Mi evvel a gond? Semmi.


Példa: egy rászorukó bemegy a hajáktalan szállóra. Tegyük fel elméletben, ott pénzt kérnének cserébe. Na de neki nincs pénze, épp ezért ment oda! Akkor... kedves hajéktalan, a szállásért cserébe takaríts ki. Na de mozgássérült, épp ezért lett munkanélküli és hajláktalan! Akkor... akkor szopd le, te hajáktalan, a szállás tulajdonosát!


Ja kérem... a hajléktalanok között akadnak ám heterók is! Sőt...

Ergo keres egy másik hajléktalan szállót, mivel nincs abban a helyzetben, hogy adhasson valamit cserébe, vagy ha adna is, a szálló tulajnak NEM AZ kell.


A lényeg e példában, hogy a hajláktaléan lehet, hogy tudna adni a tulajnak, mondjuk, matematika leckéket! Mert hogy ő egy utcára került, eladósodott matematika professzor (sok ilyen van sajos!!)


Ja, hogy akármi nem kell a tulajnak?? Neki meg a matek korerpetálás nem kell?


Akkor nem tudtak megegyezni, gond egy szál se, a hajléktalan keres egy másik szállást... Ha talál.


Tökéletes példát sose lehet bár találni, de ha a kérdező tud olvasni a sorok között, akkor talán érteni fogja, mi mindenre gondolok.

2023. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem vagyok fogalomzavaros.


De a kölcsönösség nem az, ha én leszoptam, akkor ő is szopjon le. Ha ő megdugott, akkor én is megdugom. Ha tetszik, ha nem.


A kölcsönösség abban rejlik, ha mind a két fél azt kapja, amire vágyik és ami őt kielégíti, örömet szerez.

2023. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 nem éresz! A biszexek nem várnak el viszonzasz és kölcsönösséget! Olvasd el mennyi olyan van, aki csak szopni akar egyoldalúan, kölcsönösség nélkül. Ők nem akarnak viszonzást cserébe azért hogy leszopnak bárkit.
2023. jún. 2. 00:03
 17/20 anonim ***** válasza:

#14 vagyok, kérdező, nem olvastad el figyelmesen a hosszú válaszom, pedig minden lényeges esetre írtam magyarázatot és hasonlatot. :)


Erre is! Van, aki nem vár viszonzást mint biszex,

illetve van olyan is, aki vár viszonzást mint biszex.


Kérdező, nincsenek merev kategóriák, hogy "a biszexek egyformák és kész"...


Nem. Valóbában ahány emberm, annyiféle igény. Persze léteznek átfedések, közös pontok is.


Tipikus másik tévhit, klisé, hogy "minden melegnek olyan a hanglejtése, mozgása, viselkedése, mint a pipiskedő, affektáló nőknek." :)

(Lásd: hollywood-i filmek meleget alakító szereplői.)


Pedig meleg ezerféle van, biszex ezerféle van, hetero ezerféle van!


Kérdező, te olyanfajta (igényekkel rendelkező) hetero pasi vagy, mint minden más hetero pasi?

Na ugye, hogy nem... :)

2023. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Még valami: megsúgom neked, még az se egyértelmű, mi számít viszonzásnak, ahány ember, annyiféleképp éli meg ugyanazt az aktust.


Példa: léteznek olyan hetero nők, akik mazochisták, és nem akarnak kapni élvezetet a férfitól, csak hogy használja a pasi a nő testét agresszívan.

Aztán létezik olyan hetero nő, aki imád szopni, de állandóan hüvelyi problémái vannak, és nem élvezi a közösülést. Közben tökéletesen megvan a szerelmével úgy, hogy ő csak szopja, de nincs dugás, és esetleg masztizni se szerete az adott hölgy. Persze ezek a ritkább esetek.


Még kifejezés is van arra, hogy egy biszex férfi, vagy egy meleg VÁGYIK kölcsönöségre, csak neked eszerint szelektív a látásod, ha mindenhol csak egyoldalúan szopóról olvasol. ;)


A varázs szó:


UNI. Keress rá!


Egyszóval: létezik uni meleg (bi), létezik aktív meleg (bi), és létezik passzív meleg (bi). Az UNI az, aki kölcsönösségre vágyik, sőt, ezen belül is több variáció létezik.


Még a passzív / aktív szót se egységesen használják, nos, ezért nem kellene a szavakon lovagolnod, kedves kérdező... Hanem elsősorban: körülírni, kinek mire van igénye.


Ahány ember, annyiféle az igény! Nem egységesek a biszexek, sem a melegek! Ahogy a heterók se! Igény terén se!


ÉRTELEK ABBAN, hogy szerinted létezik olyan, hogy mazochista egy biszex, amikor csak szopni akar. Vagy szubmisszív, és/vagy mazochista.

Igen! Még bevallottan is léteznek ilyen melegek / biszexek!

De ez közel se a többségük. És lehet h valóban az ilyenek zöménél lelki trauma áll a háttérben. De ők nem a többsége a melegeknek, biszexeknek!


A heteroszexualitásban még nem hallottál a BDSM-ről? Ott is van, a melegeknél is van, a biszexeknél is van. De nem ez a gyakori, egyik orientáció esetén se! Na meg bdsm is sokféle létezik.


A másik felvetésed, hogy "ha nem mentális beteg, akkor vágytalan".


Itt jön képbe az, hogy adott tevékenységet ahány ember, anyiféleképp éli meg! Pl aki szopja a másikat, némelyikük valóban "vágytalan", aszexuális. Ismerek ilyet, AZONBAN elég ritka.


Na de... sokan, akik szopni szeretnek, ÉLVEZIK(!), hogy szophatnak!


Ergo: sokan, akik imádnak szopni, KAPNAK valamit: a szopás örömét!! Ilxyenek pl a szopni imádó nők is! Már amelyik nő.


Tudom, hogy sokan élvezik a szopást, nem mentális betegség miatt és nem vágytalanságból, mert én is szopni imádó biszex férfi vagyok. :)


A szopás soknál eleve vágy! Akkor náluk NEM vágytalanság. Ha egy hetero nő szeret szopni, egyből mentális beteg, szerinted?? Vayg vágytalan?? Na ne már. :))


Épp így egy szopni egyoldalúan imádó férfi se mentális beteg, legalábis a zömük nem beteg.


Azonban, az én esetemben például, a legtöbb pasitól nem szeretném, hogy leszopjon engem...

De ha egy nekem tetsző nő szop le engem, azt imádom.


Nem vagyok se mentális beteg, se vágytalan, nem vagyok szubmisszív, és a bdsm-et se szeretem.


Magát a szopást élvezem! Ahogy a nők egy része is imád szopni! (Míg megint más nők azonban nem szeretnek szopni. Ki ilyen, ki olyan.)

2023. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Még egy kis kiegészítés: olyan nagy a variációk száma, hogy egyes biszexek pusztán CSAK azt szeretik, hogy egymás mellett kiverik! Ők akkor vágytalanok, vagy mentális betegek? Pusztán ettől egyik se.


Aztán van olyan is, akik CSAK arra vágynak, hoyg egymásnak kiverjék. SEMMI MÁST! Ők vágtalanok, vagy mentális betegek? Általában egyik se jellemzi őket. Emiatt biztos nem.


Na most, én pl imádok szopni mint biszex férfi. (Nem akárkit persze.)

De miért volnék kielégületlen? A szopás örömet kielégít engem, SŐT, nem szokták megtiltani a férfi partnereim, hogy mialatt szopom őket, kiverjem magamnak (vagy miután leszoptam a partnert).


Nem szeretem általában, ha egy pasi veri/szopja a farkamat... Azt a nőknek tartogatom. :)


Mégse vagyok se mentális beteg, se vágytalan, sőt, kiélem pasival a szexuális vágyaimat (amikor találok partnert, akivel meg tudunk egyezni, kinek mi a jó, mi a közös pont).

Máskor meg nővel.

2023. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

Én élvezem, ő élvezi, ez hol nem kölcsönösség?

Ha neked a kölcsönösség az, hogy tételesen ugyanazt csinálja mindkét fél, akkor bizony a heteróknál nem is lenne körnnyű összehozni a kölcsönösséget.

Egyébként meg szánalmas próbálkozás egy kis provokációra.

2023. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!