Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ha megkérdezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha megkérdezik tőletek, hogy van-e barátnőtök mit válaszoltok? Mi a legjobb szöveg rá?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 06:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha ismerős kérdezi meg, akkor elmondom, hogy miért nincs, ha pedig random ember, akkor "nincs" és pont.
2023. ápr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jani Belucci ***** válasza:
100%

"Nincs"

Kell ennél többet mondani?

2023. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Itt falun se mondok többet, pedig itt aztán imádnak mások életével foglalkozni a helyiek. De nem megyek bele a kis játékukba. Azt hisznek és gondolnak amit akarnak. Egy nincs, aztán terelem másra a témát. Ha nem megy, elköszönök aztán megyek tovább a dolgomra.
2023. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos olyan a családom, ahol nem fogadnák el soha, hogy homoszexuális vagyok. Csak a szüleim tudják. A rokonok sokat nyaggattak, hogy mikor nősülök meg, mindig azt feleltem, hogy nem vagyok házasodós típus. Nagy nyomásra pár évvel ezelőtt összejöttem egy lánnyal, de képtelen voltam bármire is vele. Nem lehet erőltetni. Egyszerűen azt mondod: nincs. Vannak agglegények, nem akkora nagy dolog.
2023. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
nincs, meleg vagyok.
2023. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az 1-es mondta. Random embernek simán csak nincs. Közelebbi ismerősnél, aki még nem tudja rólam, általában zavarba jövök, de elmondom neki, hogy meleg vagyok.
2023. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy semmi közük hozzá. :D
2023. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyan ívben kerülöm el, és eleve építem lefelé az ilyesmik kérdezgetésére hajlamos ismerősöket / rokonságot / szomszédságot, ahogy az aluljárói kunyerálókat szokás.
2023. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán kérdeznek tőlem ilyet mivel eléggé látszik/hallatszik hogy meleg vagyok.
2023. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem kérdezik, tudják hogy akkora nyomorult vagyok, hogy senki nem jön össze velem. Se nő, se férfi, de még egy állat se vetemedne arra, hogy velem kapcsolatban legyen!
2023. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!