Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit reagálnátok ha rajta kapnátok a pasitokat hogy egy másik sráccal csal meg?

Figyelt kérdés
Pl a lakásotokra vinne fel egy másik srácot és ott homárkodnának. Mit reagálnál rá? Ott helyben felrúgnád mint a kettőt?

2023. jún. 4. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%
10-es minden normális nőnek gondot okoz a biszex pasi. Csak ugye a polkorrektség miatt tilos ezt kimondani, mert egyből bifób leszel.
2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem okoz gondot, hadd dontsem már el én mi fér bele és mi az ami nem. A hozzád hasonló stílusú emberek viszont szerintem senkinek sem 😃
2023. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
12 aha jól van. Ámítsd magad szépen tovább. Gondolatban sok dolog belefér az embernek, de a valóság az teljesen más.
2023. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Általában ami gondolatban belefer az a valóságban is megmutatkozik 😉
2023. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
14 dehogy! Ha pl vki gondolatban megöl valakit, (átvitt ertelemben) vagy gondolatban kárt tesz valakinek, az nem jelenti azt hogy a valóságban is megtenné.
2023. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Kemeny osszehasonlitani egy buncselekmenyt azzal, hogy két személynek mi fér bele egy párkapcsolatban 💀💀
2023. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Beszállnék.

A férjem jóképű, csinos férfi.

Bizonyára csak hasonlóval állna szóba.

Két szép férfi együtt meg...

Nyami!

2023. jún. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

17-es,nekem volt egy munkatársnőm,akinek szintén egy jóképű,értelmes,harmincas férje volt. És tudod kivel bukott le,ráadásul a saját lakásukban? Egy hatvanas,alacsony,dagadt férfivel,aki beöltöztette a srácot harisnyába, és úgy szopatta erővel.Konkrétan ez a látvány fogadta a kolléganőt,amikor hazament előbb,mert nem jól érezte magát. Mintha a sors akarta volna így,hogy rájöjjön ki is a férje,a jóképű fiatal...!

Aztán lebukás után az öreg elporzott gyorsan, a férj pedig elmondta,hogy másfél éve dugja-szopatja őt ez a vén dagadt,aki amúgy egy kolléga volt a férjnek és munka közben jöttek össze. Egy férj és egy öreg nagypapa...szuper páros.

Sajnáltam a munkatársnőt,embert így összetörve soha nem láttam addig.

Gondold át mikor ezt mondod,hogy beszállnál....

2023. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Emiatt a sztori miatt miert ne szállna be? 😃
2023. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%

18, érdekes, ugyanez a sztori volt már csak úgy, hogy a te pasidat dugta meg egy idős, kövér pasi.

Ne gyűlöld és járasd le a biszex pasikat.

Minden ilyen kérdésnél leírod ezt ilyen sztorit.

2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!