Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha a másik miután elélvezett menne is?

Figyelt kérdés
Ezt nem bunkóságból tenné csak egyszerűen így lenne. Ugyanis én pl ha elélvezek már nem izgat semmi sráccal. Sőt elmegy a kedvem az egésztől. Legalábbis masztinál így van. Így félek élőben is ez lenne, de ugye kérdés hogy hogyan tudnám kezelni... Utána én pl utálom magam mikor kiverem...

2020. márc. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A szexhaverom is pont ilyen. Elélvezett a számban és már azonnal huzza is fel a gatyáját, alig hagyja hogy egy bucsu puszit adjak a makkjára. Azonnal megy is hazafele.
2020. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék neki
2020. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz
2020. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Kiábrándító,hogy fiatal létükre egy menetes pasik.

Ez csak ürítés,nem szex.És a másikat otthagyni,önzés.

2020. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Normális salynos

Én szoktam még feküdni 10 percet, kicsit beszélgetünk, van hogy újra mocorog a cerka akkor még 1 menet vagy több, ha nincs inger, go.

De kalandról van szó amit az elején megbeszéltetek, normális.

2020. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!