Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Haverommal lefeküdtünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal lefeküdtünk, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek van barátnője, ittasak voltunk és mindketten kanosak. Ő meztelenre vetkőzött mikor aludni készültünk mert a benti meleg miatt neki úgy volt kényelmes, én jól megnéztem, ez persze feltűnt neki, majd szó szót követett és szexeltünk. Másnap beszéltünk erről és mindketten nagyon élveztük az egészet. Haverom pedig mondta hogy máskor is megismételhetnénk. Nála ez nem számit megcsalásnak mivel sráccal csinálja és nem másik csajjal. Nekem nagyon bűntudatom volt, de egyben élveztem is. Nem válaszoltam neki arra hogy máskor is megismételhetnénk de egyébként szeretném, de barátnőmmel szemben ezt nem akarom folytatni hosszútávon.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen akkor mit tettetek? Tudom a csajok pont ezért nem is akarnak biszex srácokkal kezdeni, de srácok nektek is megcsalás az ilyen? Vagy van aki hasonlóan gondolkodik mint haverom?

Köszi előre is a válaszokat! 24/f


2023. szept. 4. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
A dolognak van egy olyan vetülete is, hogy olyan volt-e az élmény, mint amit a barátnőtöktől kaptok vagy más ? Az erre adott válasz segít a továbbiakra nézve.
2023. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 sandrisbp ***** válasza:
74%
Szerintem evidens, hogy más. Nagyon más. Főleg, ha valaki nem középen van a Kinsey-skálán.
2023. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen voltam én is anno az első homo élménnyel,de oda álltam a bnőm elé és elmondtam neki !

Tettem ezt minden új kapcsolat elején ,mivel lemondani nem akartam a pasis élvezetekről épp úgy, mint hazudozni v átverni bárkit is!

Persze volt aki meghátrált ,de zömében elfogadta minden csaj,így ennek tudatában nősültem meg is, épp úgy mint a pasim is....

2023. szept. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Én hasonlóképpen jártam egy néhai barátommal, annyi különbséggel, hogy mindkettőnknek felesége, családja volt. A barátom sejtette, hogy biszex vagyok, ő adta a full heterót. Egy este egy sör és egy tüske után megkérdezte, hogy leszopnám-e, mert tudja, hogy érdekel a f@sz is a pi_na mellett. Megtettem. Másnap egy üresen álló lakásomban folytattuk. A feleségeink nem tudtak erről. A barátom felesége még csak nem is sejtette, hogy a férje biszex, az enyém sejtette, miután szex közben többször mondtam, hogy jó lenne ha a barátommal közösen dughatnánk meg. Meg is szervezte a hármast a barátommal mindhármónk örömére.
2023. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

"Tudom a csajok pont ezért nem is akarnak biszex srácokkal kezdeni"

Azért na... Nem mindenki olyan (sőt, a biszexek elsöprő többsége sem), hogy az első adandó alkalommal szétteszi a lábát egy random pasinak.

És csak úgy mellékesen, ha csak abból indulok ki, amit konkrétan tudok, a heterók egy elég komoly szelete sem épp a hűségéről híres.

Egyébként meg megbeszélés kérdése. Volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy nyugodtan kielégíthetek pasit, szexelhetek, lesz*phatom, akármi, csak ő tudjon róla, és ne mindig ugyanaz legyen a partner, mert az úgy tűnik, mint ha járnék vele. Nem éltem a lehetőséggel.

Mondjuk olyan helyzetben, ahol távkapcsolatban vagyunk, és akár több, mint egy hónapig, vagy ha olyan helyzet van, akár hónapokig sem tudunk találkozni, lehet, hogy elfogadnám ezt a lehetőséget. De csak akkor, ha ő ezt jónak látja, és nem esik neki rosszul. (Megjegyezném: heterók körében is létezik olyan, hogy "édeshármas", mielőtt még ismét valaki betalálna, hogy ez csak a mocskos biszexex fertője.) De egyébként nem erőltetem, jól megvagyok én monogám kapcsolatban is.

Te pedig ha gerinces ember vagy, kérdezd meg a barátnődet, hogy mit szól. Máskor meg előre, még a kapcsolat elején tisztázd le, hogy mik a szabályok, és ha belemész a kapcsolatba, akkor azokat tartsd is be!

2023. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sipekilaci ***** válasza:
14%
Ha mindketten élveztétek, akkor mi a baj? Ez nem szerelem, ezért nem megcsaláés, csak szex. És ahogy leírod élvezetes szex. Lassan rá kellene vezetnetek majd a barátnőiteket, hogy ilyen volt, lesz is és akár ők is követhetnék a példátokat, hátha bejön nekik is.
2023. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!