Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A swingerklubbokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swingerklubbokban mennyire tolerálják a (nyilvános) férfi biszexualitást?

Figyelt kérdés

dec. 17. 22:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

#10 te nem tartod kivetni valónak, de a klubban lévő pasik 95%-a meg igen. S ahogy fent is írta a #8-as, a többségnek tartják fenn a klubbot mert az hozza a bevételt. Régebben voltak meleg, biszex partik most már nincs sehol mert nem érte meg.

Ha téged ez visszatart egy swingertől akkor ne menj oda, nem kötelező. Te is jobban jársz (nem dobnak ki), meg az ott lévők is (nem zavarod őket addig sem amíg még ott vagy).

dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Summa-summárum: ha erre vágysz akkor keress a netről biszex pasitagú párokat, ennyike. Ha viszont mész valahova akkor ott be kell tartani a szabályokat. Nem háborgok én sem a kóser étteremben miért nincs sült oldalas, sem egy indiaiban hogy miért nincs steak.
dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Másik helyett nézz inkább mielőtt baj lesz
dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#11: Remélem, hogy a sokszínűség el (nem) fogadása mellett nem így járnak mondjuk akkor, ha valamilyen entikum (pl. roma) tagja tér(ne) be egy swingerbe. Ugye azért legalább ebből nem csinál(ná)nak problémát...?
dec. 18. 01:11
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

De bizony csinálnának. Ha olykor-olykor 1-2 letéved, és azok is a civilizáltabb, kulturáltabb formák, amiatt talán senki nem mozgatja a füle botját sem. De elképzelheted, hogy mennyire lenne vonzó az érdeklődőknek, és mekkora lenne a forgalom, ha egy helyről elterjedne, hogy "ide cibbányok járnak"... Vagy ha tele lenne mindenféle izzadtságszagú török kamionossal.


A swingerklubok jellemzően nem olcsók, így ezzel (is) nagyjából szűrve van, hogy a nagyon "kannibál" réteg azért ne járjon le, és ugyanemiatt az egész - azért legyünk őszinték - valamennyire a tehetősebbek szórakozása. És ha szemmel látható arányban mindenféle etnikum tünedezik fel, ők nem biztos, hogy jól érzik magukat. Márpedig a helynek elsősorban az ők, vagyis a döntő többség igényeit kell kiszolgálni (ugyanez igaz a hetero témára).


El vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy a swingerklubok a húdeelfogadás, húdesokszínűség, húdemindent lehet (szivárvány)zászlóshajói. Persze nyilván sokkal nyitottabbak, könnyebben barátkozók ott az emberek, de ez leginkább pont azért van, mert a nagyon nem oda illő alakokat rövid úton kipenderítik vagy eleve be se engedik.

dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

#14 klubja válogatja. Van ahol több eltérő etnikummal rendelkezőt (roma, arab stb.) is beengednek szóló pasiként, meg van olyan klub is hova azért járnak a párok mert nem nem jutnak be szólóban (párban is csak erős facekontrollt követően).

Ha valaki már bent van, akkor bent van, nem nézi ki a társaság - probléma csak akkor van ha nem fogadja el a swinger játékszabályait és zavar másokat.

dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Ha homárkodni akarsz, menj olyan helyre.

Amúgy neked nem egy kis hajlamod van, hanem szimplán az vagy.

Le se tagadhatnád.

Elmegy egy hetero klubba, aztán veri magát.

Jó lenne felêbredni.

dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a Szauna69 nevű helyet ajánlom péntekenként, ahová bi párok is lejárnak. Ott lehet csatlakozni olyanokhoz, akik kifejezetten jó szemmel nézik ha valaki pasiként közeledik, hiszen alapvetően az egy melegeknek fenntartott szauna.


Én múlt héten voltam először életemben, 4 pár volt lent és kábé 15 pasi. Békésen megfért mindenki egymás mellett. Én csak megfigyelő módban voltam az este folyamán, de szerintem majd még lenézek oda, mert érdekes volt.


38/F (bi)

dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18 tudtommal a Magnumban (szintén meleg szauna) ugyancsak szoktak lenni "páros napok".

Látod kérdező, vannak lehetőségeid - oda kell menni, ami erre van kitalálva, bi-, meleg pasikra alapoz, s nem oda amelyik heteró férfiaknak van.

dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a kis naivak.

Tudja ő ezt nagyon jól, de ő a heterókat akarja provokálni.

dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!