Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most ettöl Biszex lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettöl Biszex lettem? vagy csak alkalmi kaland volt?

Figyelt kérdés

Szilveszteri házibuliban együtt aludtam egy haverommal, eleg kanosak voltunk alvaskor es szexeltünk.

megbeszéltük közben hogy nem mondjuk el senkinek és ez csak egyszeri dolog hogy kipróbáljuk.

most ettöl biszex lettem?

mindketten a lanyokat szeretjük nem tudnek fiuba szerelmes lenni vagy ilyenek. F.


jan. 2. 17:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy lettél biszex! Mindannyiunkkal előfordult már, hogy kanosan seggbek.rtuk a haverunkat!
jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél biszex, eddig is az voltál. Aki nem az, az semmilyen tudatállapotban nem megy bele ilyesmikbe, de ez nem probléma, ha biszexuális vagy. Sok ember van aki az.
jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Legalább jó volt? Élveztétek?

Ha igen akkor semmi baj nincs. És mindegy minek akarod tartani magad hetero vagy biszex. A lényeg, hogy ha szexelsz, akkor az jó legyen és élvezd. Éld meg a pillanatot. A többi nem számít....

jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Sosem voltál hetero.
jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

3 igen izgalmas volt, csak mikor betette nekem fajt az elejen kicsit.

de aztan hozza szoktam.

jan. 2. 17:44
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Akkor jó élmény volt. Ne foglalkozz vele, hogy milyen csoportba tartozol.

Az a kis fájdalom meg természetes.

Ha tetszett, akkor éld át többször is, amikor van rá lehetőséged. 😊

#3 voltam

jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a valaszod! :)
jan. 2. 17:57
 8/35 anonim ***** válasza:
18%
Azért ezt az aprócska információt ne titkold majd el a leendő ellenkező nemű párod elől sem! Sok sikert! Páva!
jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
#8 Attól mert biszex, miért kéne bárivel is megosztania, hogy kivel baszott? Csak mert téged zavar, vagy nem tudod elfogadni, hogy a jelenleg 7.7 milliárd emberből a földön biztosan van 2 férfi akik most épp csinálják? Hát sajnálom, ez van, a kérdező biszex ez egyértelmű, csak nem vallja be magának, de ezen kommented sem kevésbé gáz.
jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%
Ha pasiként a nőkhöz vonzódsz, hetero vagy. Akkor vagy biszex, ha a nőkhöz és a férfiakhoz is vonzódsz. Ha a haverod vonzott szexuálisan, akkor ez nyilván a biszexualitás jele. Ha csak azért feküdtél le vele, mert ki akartad próbálni, csak a szitu volt izgalmas, de egyébként a férfiak nem vonzanak... nos, szerintem ettől nem leszel biszex. De egyébként úgy definiálod magad, ahogy akarod, ha szerinted ettől biszex vagy, akkor az vagy, én nem szólok bele. 😄
jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!