Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most ettöl Biszex lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettöl Biszex lettem? vagy csak alkalmi kaland volt?

Figyelt kérdés

Szilveszteri házibuliban együtt aludtam egy haverommal, eleg kanosak voltunk alvaskor es szexeltünk.

megbeszéltük közben hogy nem mondjuk el senkinek és ez csak egyszeri dolog hogy kipróbáljuk.

most ettöl biszex lettem?

mindketten a lanyokat szeretjük nem tudnek fiuba szerelmes lenni vagy ilyenek. F.


jan. 2. 17:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
#10 Ennyi erővel te megd.gsz engem de közben végig ordítjuk, hogy heterók vagyunk! Akkor attól azok leszünk? Nem.
jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%
#11: Én leszbikus nőként biztos, hogy nem leszek az, de nem is foglak megdugni. 😄 (#10)
jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
#12 Tudtam, hogy komolyan fogod venni a példát, és nem arra fókuszálsz ami a lényeg a mondandómban, hanem csak a példát helyezed kontextuson kívülre. Akkor mondom egyszerűen, és érthetően: A kérdező annyira hetero maximum, mint én Oroszország miniszterelnöke.
jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
24%

Sose voltál hetero. Barátom annyira hetero, hogy én sem dughatom seggbe lányként, mert az bzis.


Lányként egyébként szeretném tudni, hogy a partner szexelt-e férfival gumi nélkül... Arra a fszra se ülnék soha... Undorító... Nem érdekel, hogy kik mit csinálnak mikor és hol, de nem tudnék egy biszex férfihez vonzódni. Nekem visszataszító.

jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
#14: Hát igen, ha járt már a farka másik férfi végbelében, az undorító, de ha nőt dugott már seggbe, az gondolom, tök oké. Kicsit sem vagy bifób.
jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%
#14 Na pont ezért nem mondjuk el mi biszexek sosem a női partnereinknek, maximum ha ő is biszex, vagy látjuk, hogy teljesen elfogadó ezzel kapcsolatban.
jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
51%
Egy eset még semmit nem jelent, ha a kiváncsiság és a nemi vágy kielégült, de nem hozta meg az esetlegesen várt élményt, akkor tapasztalatszerzés volt. Nem kell neki a kelleténél nagyobb jelentőséget tulajdonítani. Attól, hogy valaki el-eltulajdonít valamit, még nem tolvaj.
jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Te is megdugtad, vagy csak ő téged?
jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
77%
Szerintem ha fogja ez a dolog továbbra is mozgatni az agyadat és motoszkani fog benne az élmény akkor bi vagy. Egyébként szerintem az vagy.
jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Előfordul, hogy én is megcsinálom a haverom. 🫢
jan. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!